Моди електронних сигарет: варивольти та механічні

Технології не стоять на місці. І щороку електронні сигарети удосконалюються. За кордоном багато просунутих парильників вже користуються модами. У нас ще не всі розібралися, що це взагалі таке.

Моди - це вдосконалена з технічного боку версія електронної сигарети. Вони виробляються в невеликій кількості і за кордоном відразу ж розкуповуються вайперами. Кожен мод можна перетворити в оригінальний пристрій по дизайну та технічним якостям.

Які є види модів?

  • Варівольт і варіватт
  • Механічні моди
  • Електронні трубки та кальяни

Варівольти мають багато переваг. Вони є найпродвинутішими серед електронних модів. Є можливість регулювання вольтажу та потужності акумулятора. Користуватися варівольтами дуже зручно, так як в них вбудований дисплей, де можна подивитися різні характеристики. До того ж, в таких модах є функція налаштування кількості пари та його міцності. А це прямо впливає на смак. Цікавий факт, що Ви можете без зміни рівня нікотину в рідині збільшити міцність. Просто збільште напругу.

Механічні МОДи, як видно навіть з назви, не містять електронних модулів. Струм подає магнітна, або пружинна кнопка. Вони найдовговічніші. Термін експлуатації залежить від матеріалу з якого виготовлений мод і якості деталей. В основному їх роблять із нержавіючої сталі або міді. Такий мод можна самостійно перетворити на варівольт. Досить встановити електронну плату kick. Звичайно, це буде не повноцінний варіватт, але регулювати напругу і вольтаж Ви зможете.

У наступній статті ми Вам розповімо про інші переваги подібних модів. Приємних покупок!

28 травня 2021