Мод електронної сигарети - що це?

Досвідчених курців можуть зацікавити так звані моди. Мод, чи модифікація, - це поліпшена електронна сигарета. Київ відкриває нам безліч можливостей придбати це й електронний пристрій, який буде відрізнятися від інших поліпшеними параметрами.

Всі моди умовно поділяють на три категорії.

Батарейні моди і їх позитивні якості.

Перші - це ті, в яких можна міняти напругу, прийняту нагрівальним елементом. Їх називають батарейним модами і вони мають цілу низку переваг. По-перше, регулювання напруги дає можливість користуватися змінними атомайзерами. Вони можуть бути як стандартними, так і із зниженим опором, що розташовує до вибору персональних характеристик пристрою виключно під свої смаки і відчуття. Також максимальний рівень вихідної напруги збільшує обсяг пари.

Третій плюс полягає в тому, що батарейний мод дозволяє експлуатувати акумулятори з досить високою ємністю, при чому заряд батареї не буде залежати від рівня напруги. Крім того, така вдосконалена сигарета зазвичай оснащена пристроєм захисту від переполюсовки і перевантаження, що в свою чергу забезпечує довговічність акумулятора і всього пристрою цілком.

Картриджні моди - заправляйте легко і швидко.

В інших модах використовуються нестандартні та вдосконалені картриджі, від чого вони і називаються картриджними. Вони призначені для спеціальної рідини, яка робить пар ароматним. По мірі випарювання картриджі зазвичай перезаправляють. А для того, щоб процес був простим і швидким, а обсяг вливаної рідини збільшувався, виготовлювачам доводиться вдаватися до різних способів модифікації. Вони змінюють форми і розміри стандартних картріджів, застосовують спеціальні наповнювачі і додаткові пристосування.

mody-el-sigareti -Атомайзерні моди - для тих, хто любить більш густий і об'ємний "дим".

Вони покликані всіляко покращувати характеристики виробленої пари. Якщо говорити про стандартні моделі, то схожими властивостями володіє електронна сигарета E health.

Для того, щоб зробити правильний вибір і придбати саме той мод, який буде повністю відповідати всім вашим запитам, потрібно ретельно вивчити виробників і продукцію, що ними випускається. До модів електронних сигарет слід ставитися з особливою уважністю, тому як вони випускаються обмеженими партіями (іноді і на замовлення), а це головним чином впливає на їх вартість.

01 червня 2021