Міфи про сигари

Серед любителів покурити хороші сигари ходить безліч міфів про ці тютюнові вироби. Але на жаль не все, що говорять правда.

Яким легендам можна вірити, а над якими просто посміятися

Існує думка, що сигару необхідно добре прогріти перед курінням. Багато хто прагне прогріти сигару запаленим сірником. Вони рівномірно розподіляють вогонь по поверхні та переконані, що така сигара куритиметься набагато м'якше. Такий процес ніяк не поліпшить якість. Більше того, сигара може сильно пошкодитися і буде повністю непридатною до куріння. Появі такого міфу є пояснення.

Справа в тому, що раніше сигари робили з використанням спеціальних сумішей, які склеювали листя тютюну. Тому перед курінням сигару прогрівали, даючи клейким речовинам нагрітися. Наразі технологія виготовлення сигар практично досконала, і прогрівати виріб не потрібно.

Деякі курці мокають кінчик сигари в коньяк

Після цього вона повинна стати більш ароматною, а смак насиченіше. Таку моду ввів сер Уїнстон Черчилль. Він міг викурювати в день до двадцяти сигар. А щоб люди не сильно звертали на це увагу, він обгортав сигару в папір. Смак звичайного паперу не сильно припав до смаку політику, і він вирішив кінчик сигари, обгорнутої в папір, мокати в коньяк. Насправді такий напій дуже псує справжній смак сигари. Але взагалі поєднання сигари та алкоголю дуже цікаве.

Деякі люди радять купувати сигари тільки темного кольору. Такі вироби дуже міцні і набагато кращі, ніж сигари світлих відтінків. Але колір покривного листа не може вказувати на міцність виробу. Сигари темно-коричневого кольору можуть бути як легкими, так і міцними. Все залежить від сорту тютюну, який використовували при скрутці тютюнового виробу.

Існує переконання, що тонкі та довгі сигари володіють м'яким легким ароматом. Але насправді такі сигари будуть набагато міцніше, ніж товсті вироби. А все тому, що сигари з великим діаметром швидше охолоджують дим. Тонкі сигари набагато повільніше пропускають повітря, і дим буде гарячим. Форма виробу не може вплинути на міцність сигари. Будь-яка сигара буде насичиніше та міцніше по закінченню куріння. Адже довжина сигари значно зменшується і дим практично не охолоджується.

26 травня 2021