McCLelland Frog Morton’s Cellar

Який склад тютюну McCLelland Frog Morton's Cellar?

McCLelland Frog Morton’s Cellar - це суміш Латакії та Вірджинії, які тривалий час витримували в дубі. Така технологія насичує тютюнову суміш і робить її аромат більш витонченим. Експерти стверджують, що завдяки такому виробництву тютюн McCelland Frog Marton's Cellar м'якший і збалансований.

Тютюн McCLelland Frog Morton’s Cellar має приємний солодкуватий аромат. Він м'який і ненав'язливий. Якщо уважно вивчити всі аромати, відразу розумієш, що найоригінальнішим ароматом буде алкоголь. Латакія надає суміші благородний деревно-шкіряний аромат і деяку копченість. В цілому враження від даного тютюну тільки приємні і сповнені передчуття чогось цікавого.

У банку тютюн набитий щільно і нарізаний пластівцями і стрічками чорного, коричневого та жовтого кольорів. Вологість оптимальна і тютюн підходить відразу до застосування. Завдяки цьому його набивати в трубку і розпалювати дуже легко та швидко. Варто відзначити, що McCLelland Frog Morton’s Cellar куриться рівно і не сильно гаряче.

Тютюн Латакія грає одну з головних ролей в цій композиції. Його аромат стійкий і має власний неповторний характер. Така пікантна родзинка безперечно порадує справжніх шанувальників хорошого люлькового тютюну. Аромат Латакії поширюється відразу ж після першого розкурювання трубки і дає зрозуміти, що це справжня суміш тютюну McCLelland Frog Morton’s Cellar. Тютюн курити приємно і просто неможливо зупинитися.

На першому плані незмінно залишається оксамитовий аромат Латакії.

Він настільки приємний під час куріння, що просто складно підібрати опис відчуттів. Потім відчувається деяка солодкість з домішкою крему. Вона підкреслюється стійким ароматом бурбона. Людина, яка буде поруч з курцем суміші McCLelland Frog Morton’s Cellar відчує аромат житнього хліба, нотки багаття і приємну солодкість.

Середина паління відзначається деревним ароматом і невеликою пряністю. А ось солодкі ноти поступово відходять на другий план і практично не відчуваються. Дана тютюнова суміш високо цінується в колах шанувальників люлькового тютюну. McCelland Frog Marton's Cellar не набридає з часом і підходить для куріння кожен день. Його міцність нижче середньої, що сподобається багатьом люлькокурам.

17 травня 2021