Матеріали для мундштуків

Матеріал для мундштуків курильних трубок повинен бути в першу чергу якісним. Від його надійності залежить довговічність виробу та саме куріння. Тому, перед покупкою слід звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений мундштук. Історично склалося, що матеріал для виготовлення мундштука використовували найрізноманітніший.

Дуже часто можна було зустріти мундштук трубки з дерева, кістки, рогів різних тварин, метала і дорогих матеріалів.

Необхідні характеристики трубок:

  • надійність
  • практичність,
  • відсутність смаків і ароматів
  • без токсичних домішок,
  • гарний дизайн

Зараз виробництво курильних люльок практично досконале

Покупець може самостійно вибрати матеріал улюбленого виробу та спробувати використовувати різні мундштуки. Найпоширенішими зараз є мундштуки з ебоніту, акрилу, кумберленду, штучного бурштину. Найвідомішим матеріалом для виготовлення мундштуків вважається ебоніт. Він являє собою вулканізований каучук, який спеціальним чином обробляють. Технологія виробництва передбачає використання додаткових речовин, які можна побачити неозброєним поглядом.

Так мундштуки з ебоніту мають злегка зеленуватий колір з дрібними піщинками. Вироби дуже доступні за ціною. Існує і високоякісний ебоніт без найменших ознак додаткових речовин. Такий матеріал використовують тільки для дорогих брендових трубок. Матеріал кумберленд трохи нагадує ебоніт. Він має більш гладку структуру і за своїми характеристиками має набагато більше переваг. Характерний для нього колір - червоно-бурий. Така квіткова палітра дозволяє виготовляти різні мундштуки та декорувати їх природним малюнком.

Використання акрилу у виробництві курильних люльок

Його легко пофарбувати в будь-який колір та створити неповторну курильну люльку. У виробництві мундштуків він активно використовується. Єдине, що дим через такий виріб буде проходити трохи гірше, ніж через мундштуки з ебоніту та кумберленду. Також можна зустріти мундштуки курильних люльок з інших матеріалів. Все залежить від цінової категорії виробу та якостей матеріалу. Тому перед покупкою звертайте увагу на цей важливий показник.

17 травня 2021