Mac Baren - найкраща тютюнова компанія

Компанія Mac Baren відома всьому світу. Це - один з кращих виробників тютюнових сумішей для трубки. Засновником компанії є Харальд Хальберг. Це одна з найпотужніших сімейних тютюнових компаній у світі. Свій шлях Mac Baren починав досить складно, а велике бажання і любов до власної справи зробили величезні зусилля для створення якісної продукції, яку цінують у всьому світі. Тютюнові суміші від Mac Baren транспортуються в усі країни.

Історія про розвиток і створення компанії Mac Baren

Створення компанії Mac Baren бере початок ще в 1826 році. Тоді Свен Беннелікес вирішив почати власне тютюнове виробництво, а вірним союзником через деякий час став Йорген Харльберг. Шлях до створення успішної компанії був дуже довгим і важким. Величезну частину роботи на виробництві виконували діти, які на ті часи курили дуже багато продукції компанії. Поступово прибуток збільшувався, і власник компанії удосконалював своє підприємство.

Харльберг під час Другої світової війни вирушив на пошуки нових ідей розвитку бізнесу. Так, він зміг відкрити безліч нових тютюнових сумішей. І по приїзду активно почав втілювати свої ідеї та нові технології в реальність. Так компанія стала успішною і 1950 році випустили тютюнову суміш під назвою Mac Baren Golden Blend. Ця назва була настільки популярною, що у всіх тютюнових кіосках тільки й купували дану продукцію.

Сховища для Mac Baren славляться на весь світ своїм величезним асортиментом і рідкісними сортами.

Багато конкурентів намагалися розкрити секрет компанії Mac Baren, але ні в кого це не виходило. А в 90-х роках все виробництво переживало кризу. Але Mac Baren пережив і це випробування.

На сьогоднішній день, суміші для Mac Baren поставляються в усі країни світу. А тютюн для їх приготування привозять з Бризилія, США, Кенії та інших країн. Саму назву Mac Baren компанія отримала в 1995 році. А компанія є одним з найбільших виробників трубкового тютюну. Вона є прикладом успішного сімейного бізнесу і головним складовим в революції трубкового тютюну. З часів відкриття Mac Baren випустив близько 80 назв тютюну для трубки власного виробництва.

21 травня 2021