Курильні люльки Stanwel: історія та особливості

Низька ціна, висока якість та оригінальний дизайн - все це про бренд Stanwell. Цінителі з усього світу вважають компанію кращим виробником заводських курильних люльок. І це не дивно, адже процес виготовлення проходить відповідно до новітніх технологій. До того ж компанія постійно співпрацює з відомими данськими виробниками люльок.

Місце бренду Stanwell в історії складно переоцінити

Компанія з'явилася в 1942 році. Тоді курці в Данії більше не могли купувати свої улюблені англійські трубки з бріара. Пауль Нільсен, який зараз більш відомий як Пол Станвел став справжнім рятівником. У розпал війни він заснував завод з виробництва курильних люльок. Тоді він навіть не підозрював, що через 10 років його фірма стане однією з найпопулярніших у світі, а форма люльок стане класикою. Але все було не так просто.

Після Другої світової війни компанія практично збанкрутіла. Так як в Данію знову почали завозити бріарові англійські люльки. Однак виробник не став опускати рук і почав випускати люльки з бріару, який купував у Греції та Марокко. Також у співпраці з дизайнером Сікстеном Іверссоном вони розробили індивідуальний стиль компанії. Метою модернізації було гармонійно поєднувати в собі англійську чіткість класичних форм і фантазію датських дизайнерів.

Компанія стала називатися на англійський манер - Stanwell

Тільки так можна було конкурувати з англійськими виробниками. Данські трубки вважалися неякісними. У бренда з'явився і логотип - літера S зі стилізованій короною. У 2010 році люльки почали виготовляти в Італії. У наш час компанія пропонує широкий асортимент люльок. Завдяки постійному проведенню конкурсів серед молодих дизайнерів, модельний ряд оновлюється. Цікавий факт, що класичні форми люльок в основному купуються в Данії. А ось вироби з сучасним дизайном знаходять своїх шанувальників за кордоном.

17 травня 2021