Люльки з морти

Більшість курильних трубок роблять з бріару, і це легко пояснити - він жароміцний, красивий, легкий, відмінно вбирає вологу і не псує смак тютюну. Але не думайте, що тільки бріарові трубки можуть здивувати своєю якістю і вишуканістю.

Кілька років тому трубкові майстри звернули свою увагу на дуже незвичайний матеріал - морта. Це деревина дуба, яка не менше кількох століть (а краще тисячу-другу років) пролежала без доступу кисню, наприклад, на дні болота, в торфі, глині ??або землі. Під визначення морти підходить і тисячолітня затонула колода.

Що робить морту такою незвичайною?

Чому дуб, опинившись під товщею води або грунту, так змінює свої властивості? Через нестачу кисню дерево не схильне до гниття, а дубильні речовини, які знаходяться в дубі, поступово вимиваються. Якщо його залишити в спокої на двісті тисяч років, склад дуба зміниться до невпізнання і наблизиться до чистого вуглецю. Але, зрозуміло, трубкові майстри мають справу з куди більш молодими деревами.

Практично кожна трубка з морти - насиченого чорного кольору, і в більшості випадків це результат обробки чорною морилкою. Справа в тому, що морта не завжди антрацитно-чорна, попадається і сірувато-попеляста, і коричнева деревина. Але не всі трубокури про це знають і помилково вважають, що тільки справжня стара морта - тільки чорна. Насправді ж колір деревини в набагато більшому ступені залежить від складу грунту або води, в якій він лежав, ніж від віку.

Як вибрати хорошу трубку з морти?

Купівля трубки з морти багато в чому схожа на російську рулетку. Ви можете придбати дивовижну трубку, яка абсолютно не нагрівається, не вимагає багато часу на відпочинок, а самі посередні тютюнові суміші перетворює в шедевр - але шанс роздобути таке чудо близький до нуля. Приблизно з тією ж імовірністю вам дістанеться незрозуміла морта, яка розжарюється, гірчить і краде смак тютюну.

Щоб купити хорошу трубку, вам потрібно знати наступне:

• Найсмачніша і якісна морта - чорна. Такий колір вона набуває через інтенсивну хімічну реакцію іонів заліза і таніну, що міститься в дубі. Чорна морта не дає характерною для дуба гіркоти.

• Чим вища щільність морти, тим краще вона куриться.

• Чим старша морта, тим важче на ній утворюється нагар.

• Морта відмінно вбирає вологу, причому цей показник надзвичайно сильно різниться у різних дерев. Але не прагніть купити трубку з чудовими сорбційними властивостями - з незрозумілої поки причини такі трубки не особливо добре куряться. Найкраще йдуть ті, які вбирають вологу з тією ж інтенсивністю, що і бріар.

Як куриться морта?

Багато трубокурів зійдуться на думці, чи варто обкурювати морту. Однозначно варто, хоча це займає досить багато часу. Чим старша морт,а тим довше її обкурюють і менше цього потребує.

Відзначають, що з мортою найкраще курити латакієві і яскраві суміші, а ось Вірджинія не так добре розкриває свій смак, як в бріарі. Це дійсно так, але в старій або добре обкуреній морті практично будь-який тютюн звучить добре і повно. Чого дійсно морта не терпить - так це ароматики.

17 травня 2021