Куріння кальяну і алкоголь

Зараз стало дуже модно курити кальян. Його курять скрізь - удома, в клубах, в кафе і навіть на пляжах. Багато любителів кальянокуріння воліють його курити разом зі спиртним. Але мало хто замислювався про те, чи можна взагалі вживати алкогольні напої під час куріння кальяну.

Відповідь, можна! Але потрібно знати міру. Що пити разом з кальяном, вибирати Вам. Просто візьміть Ваш улюблений напій і насолоджуйтеся атмосферою. Деякі люди воліють палити з келихом вина в руці, деякі зі смачним коктейлем, а є й такі, що просто вибираю пиво.

Як правильно обрати алкогольний напій

Важливо правильно поєднувати обраний Вами тютюн для кальяну і алкоголь. Не завжди приємним буде курити кальян з ароматом шоколаду або персика разом з горілкою. Тютюн зі смаком ківі або апельсина буде погано поєднуватися з віскі. Якщо Ви правильно підберете алкоголь до Вашого улюбленого тютюну, то отримаєте максимум задоволення.

Пиво, наприклад, буде відмінно підходити до спокійних ароматів тютюну. Між цими двома складовими має бути баланс. Тоді можна буде розкрити справжній смак напою та кальяну.

Також можна пити смачні коктейлі під час куріння кальяну. Не радимо змішувати однакові смаки тютюну та коктейлю. Буде просто перебір смакових ароматів. Найкраще поєднувати схожі смаки коктейлю та аромати кальянного тютюну. Наприклад, пити коктейль «Маргарита» з фруктовим тютюном.

Кальян на алкоголі

Існує ще один незвичайний спосіб поєднувати алкоголь з кальяном. Це приготування самого кальяну на спиртному напої. Найбільш підходящим в цій справі буде вино. Просто замість води в колбі використовуйте розбавлене улюблене вино. Вина в колбі має бути максимум 50%, воду найкраще брати холодну або з льодом. Використовувати можна як біле, так і червоне. Кальян на вині буде злегка п'янким і розслаблюючим. Так Ви зможете не пити алкоголь додатково, зменшуючи цим дозу спиртного.

none-37273955Не радимо, використовувати для кальяну міцні напої, так як вони можуть викликати сильне алкогольне сп'яніння і погіршити самопочуття. Але якщо Вам важко втриматися і Ви все-таки вирішили спробувати таке незвичайне наповнення колби, то додавати потрібно алкоголь в дуже невеликих кількостях. Спробувати можна абсент, коньяк, ром або настоянку. Шампанське або пиво не радимо використовувати для куріння. Вони не дадуть бажаного ефекту, а лише зменшать рівень фільтрації.

Гарним варіантом для приготування кальяну на алкоголі - це лікери з насиченим смаком. Використовувати можна такі лікери, як малібу, амаретто, мартіні або м'ятний лікер. Такого алкоголю в колбі повинно бути не більше 25%.

Якщо у Вас підсох тютюн для кальяну, його можна злегка змочити спиртним напоєм. Тільки не потрібно занадто насичувати тютюн. Досить буде всього декілька крапель, наприклад, коньяку і Ваш тютюн знову набуде неповторного смаку.

Чи вживати алкоголь разом з кальяном, вирішувати Вам. Але іноді таке поєднання може наповнити Ваш кальян новими ароматами та відчуттями. Головне не втрачайте міри та не бійтеся експериментувати.

21 квітня 2021