Куріння як героїн

Як не дивно, про шкоду куріння знають практично всі курці, але продовжують палити. А кидають, ті, хто стикаються з наслідками цієї шкідливої ??звички.

Чи знаєте Ви, що пачка сигарет в день - це як 500 рентген опромінень за рік! Легкі курця схожі на чорну, гниючу масу. Після чергової затяжки, нікотин потрапляє в головний мозок всього лише через 7 секунд.

Нікотин викликає спазм судин. Спазм дрібних судин робить шкіру в'янучої. Шкода куріння ще й у тому, що з'являється неприємний запах з рота, жовтіють зуби, запалюється горло, червоніють очі від постійного роздратування диму.

У всьому світі нікотин відноситься до дозволенного наркотику, тільки от від нього так само як від героїну й інших важких наркотиків з'являється залежність, але підступність його в тому, що це відбувається непомітно і щодо тривало.

Не існує такого органу, який би не піддавався атаці тютюном: нирки і сечовий міхур, статеві залози і кровоносні судини, головний мозок і печінку.
Смертельна доза для дорослої людини міститься всього лише в одній пачці сигарет, якщо її викурити відразу, а для підлітків достатньо буде і півпачки.

У людини, яка палить частота серцевих скорочень на 15000 ударів на добу, більше, ніж у некурящого.

Куріння - це звичка, противна зору, нестерпна для нюху, шкідлива для мозку, небезпечна для легенів.

01 червня 2021