Кишенькові шахи в подарунок

Шахи - це неймовірно цікава й розвиваюча гра, в яку грали наші предки ще в шостому столітті нашої ери. Ця гра стала, як популярний вид спорту, в якому є свої правила, свої чемпіонати і гідні призи.

Кому можна подарувати кишенькові шашки?

Кишенькові шахи - це чудовий презент для будь-якої людини. Особливо для любителів логічних змагань і суперництва, де необхідно повністю задіяти кожну звивину свого мозку. У таких настільних турнірах беруть участь, тільки найрозумніші та успішні люди. Також, може послужити приємним сюрпризом для мандрівників. Адже іноді шлях буває таким далеким, важким і нудним. І для того, щоб полегшити собі доріжку, зробити її цікавіше і веселіше, можна взяти з собою маленькі кишенькові шахи і запропонувати сусідові влаштувати турнір для мандрівників. Тим самим Ви скоротаєте свою дорогу і проведете незабутній час в поїзді, літаку або автобусі. Так як дошка для таких шахів магнітна, а самі фігурки мають магнітну основу, то нічого не завадить пустотливій грі. І при різких рухах фігури не будуть зрушуватися з місця. Тому можна спокійно з задоволенням скоротати тяжку дорогу, граючи.

Користь настільних ігор

Про користь настільних ігор можна написати цілу дисертацію. Так як вони насправді приносять величезну користь кожному гравцю. Граючи в шашки чи шахи, розвивається логічне мислення, формується хороша зорова пам'ять і тренує розумові здібності. Дуже добре привчати дітей грати в логічні настільні ігри. Тому замість непотрібних і дорогих іграшок, купуйте і подаруйте краще дитині шаховий набір. Який допоможе маляті в розумовому розвитку і буде прищеплювати йому з молодшого віку любов до мислення. А також Ви зможете проводити домашні змагання з цікавими правилами, умовами та призами для переможців. Таким чином, дитина буде під Вашим чуйним наглядом і ближче розташованим духом до Вас.

2 червня 2021