Кальянні мікси з тютюном Al Fakher

Нестандартні кальянні мікси давно привертають шанувальників кальянокуріння. Кожен раз може бути по-своєму унікальним та оригінальним. Варто всього-навсього спробувати змішати кілька видів тютюну і зануритися в приємну атмосферу ароматів.

Шанувальники кальянокуріння дуже часто експериментують. А для того щоб приготування кальяну було завжди успішним радимо заздалегідь підготуватися і вивчити які види тютюну будуть найкраще між собою поєднуватися. Приміром, виробник тютюну Al Fakher розробив певну методику і визначив самі ідеальні кальянні мікси. Виробник провів багато дослідів і визначив пропорції тютюну для куріння кальяну. Тому займатися своєю улюбленою справою буде не тільки приємно, а й ароматно. Всі дослідження були протестовані в лабораторних умовах.

Поєднання тютюнів Al Fakher Lemon і Rose здивує своєю оригінальністю

Виробник пропонує використовувати для приготування кальяну тютюн в рівній кількості. Для цього знадобиться тютюн з ароматом лимона і троянди. Смак кальяну виходить непередбачуваним. А все, тому що аромат диму з кальяну солодкий, але свіжий. Все збалансовано й ідеально поєднується.

Al Fakher Watermelon Mint і Vanilla

Це неймовірне задоволення від куріння кальяну. Приготувати кальян на такому тютюні дуже легко. Візьміть два види тютюну в рівних частинах і рівномірно розподіліть в чаші. Аромат виходить ванільним, кавуновим із легкою ноткою листя м'яти. Така комбінація досить популярна. Стійкий кавуновий аромат перетворюється на легкий ванільно-сливовий відтінок. Подібний кальянний мікс повинен спробувати кожен.

Тютюновий мікс Al Fakher Blueberry Orange і Vanillaмиксовые вкусы табака Al Fakher

Він вражає своєю оригінальністю. Виробник пропонує приготувати кальян в таких тютюнових пропорціях: 1/2 чорниці, 1/4 апельсина і 1/4 ванілі, при бажанні можна ще доповнити мікс тютюном зі смаком кориці. Подібну тютюнову суміш можна описати як вибух фантазії. Він яскравий і насичений. Підійде для куріння у веселій енергійній компанії.

Дослідження показали, що поєднання Al Fakher Blueberry і Golden Grape ідеально підходять один до одного. Кальянний аромат наповнює повітря вином і чорницею, що є дуже незвичайним поєднанням. Змішувати два види тютюну потрібно в пропорціях 1:1. Кальян з ароматом чорниці і винограду підходить для куріння з вином або улюбленим чаєм. Безсумнівно, варто спробувати даний мікс.

Чим ще можна здивувати людей, які спробували практично всі поєднання кальянного тютюну?

Відповідь очевидна - Al Fakher Orange і Cardamom. Мікс апельсина і кардамону забивається в кальянну чашу в рівних пропорціях. А куриться приготований кальян дуже легко і невимушено.

А для того щоб спробувати насправді абсолютно все можна змішати всі існуючі аромати кальянного тютюну Al Fakher Suicide. Такий експеримент буде вдалим, якщо дотримуватися розрахунку 1:64. Насолода від куріння кальяну забезпечено.

15 квітня 2021