Кальян на вині

Як, напевно, Ви вже чули - популярною заміною воді в кальяны є вино. Це єдиний алкогольний напій, який радять використовувати знавці. Фахівці категорично не рекомендують наповнювати колбу міцними спиртними напоями, такими як горілка, віскі або коньяк, так як вони завдають сильний п'янкий ефект, який може призвести до неприємних наслідків.

Скільки вина наливати в колбу?

Використовуючи вино, ні в якому разі не наливайте його в колбу в чистому вигляді, обов'язково потрібно розбавляти з водою. Найкраще використовувати молоде червоне вино. Максимум, вина може бути 50%, але бажано, щоб його кількість не перевищувала 25%. 25% вина на 75% води - це найбезпечніше співвідношення, яке принесе тільки приємні відчуття від куріння кальяну. Якщо ж кількості вина буде більше, ніж 50%, то це може привести до головних болів або поганого самопочуття.

Заборонено пити вино з колби кальяну, яке вже використовувалося, тому що в ньому залишаються всі шкідливі речовини, від яких очищався дим. Справжні знавці кальянної справи мають свої рецепти найкращого поєднання вина й тютюну. Нижче представлена таблиця рецептів вина й тютюну, які найкраще всього поєднуються.

Вино
Тютюн
Червоне Вишневий,шоколадний,гранатовий, сливовий
Біле Виноградний, ванільный, яблучний, смак троянди.

Кальян на вині принесе Вам небувале розслаблення і насолоду. Винні пари змішуються з ароматом кальяну і створюють неповторний аромат. Крім того, вино очищує та охолоджує тютюновий дим.

20 квітня 2021