Яку рідина для електронних сигарет вибрати? Огляд Акви та Деканга.

Електронні сигарети вже ні для кого не є чимось незвичайним. Є безліч історій про те, як завзяті курці сигарет, з їх допомогою позбулися шкідливої звички. Головна перевага електронок - повна імітація процесу куріння. Основою пристрою є картридж з рідиною. Якщо перший час вибір смаків був дуже малий, то зараз від різноманітності очі розбігаються. І як же підібрати рідину?

Найпопулярніші рідини - Dekang та Aqua

Рідина Dekang випускається в Китаї. На товар є спеціальні міжнародні сертифікати, що доводить високу безпеку і якість продукції. На ринку компанія вже більше 10 років і у складі рідин використовуються тільки натуральні продукти. Аква за останні кілька місяців стала дуже популярна за рахунок якості виробництва і смакових ароматизаторів. В наявності зараз близько сорока смаків. У порівнянні з рідиною Деканг, Аква - більш насичена. До речі, відгуки наших постійних парильників про Аква тільки позитивні, їх влаштовує якість, ідеальна жижа рідин, а, найголовніше, доступна ціна. Думки про Dekang розходяться.

Відгуки Dekang

Дмитро, Одеса

Цей набір рідин хороший для тих, хто злазить з тютюну і починає парити. Взяв на пробу фруктовий 16мг. Гіркота в роті така ж як після звичайних сигарет. Аромат тягне в бік кальянного (з манго, наприклад), часом здається, що куриш кальян. За відчуттями 16мг - це забагато. Треба було поменше нікотину взяти.

Тетяна, Київ

Взагалі ніяк, ні смаку, ні запаху. фруктова серія напрочуд невдала.

Юрій, Запоріжжя

Шоколад від Деканг сподобався. Рідини всіх інших виробників не вражають, всі солодкі в т.ч. які позиціонуються як тютюнові, часто на смак і запах палений цукор з різними домішками, деякі віддають смаленим деревом, але не тютюном.

У магазині Ембарго зараз представлений весь асортимент рідин. В асортименті є баночки по 15мл і 60мл. Робіть замовлення прямо зараз. Для постійних клієнтів - знижка 5%.

28 травня 2021