Яку курильну трубку подарувати?

Купити гарну річ для любителя курильних трубок легко, якщо Ви знаєте трохи про його характер і деяких забаганках.

Потрібно просто, для початку, вибрати хороший магазин трубок у своєму місті чи в інтернеті, і врахувати кілька порад, які детально описані нижче:

Курильні трубки всесвітньо відомої марки не відмовиться одержати як досвідчений любитель трубок, так і колекціонер. Трубки брендів Altinau, Lorenzetti, Design Berlin, Big Ben, Peterson, Porsche Design, Stanwel, Vauen, Mr.Brog користуються величезним попитом у покупців різних країн світу. Багато курців віддають перевагу класичним німецьким і англійським трубкам, інші не можуть жити без ризикованих яскравих кольорових гам італійських трубок, а також їх експериментальних колекцій. Якщо Ви купуєте трубку відомого бренду, можете розраховувати на знижки від офіційних дилерів цих товарів, оскільки часто спеціалізовані магазини пропонують хороші акції і постійні знижки при покупці добрих виробів.

З чого виготовляються трубки ручної роботи?

На подарунок придбати курильні трубки можна і ручної роботи. Такі курильні прилади продають багато майстрів сьогодні. Виготовляють трубки ручної роботи зазвичай з дорогих сортів дерева, удосконалюючи вироби, за Вашим бажанням, гравіюваннями або іншими придатними доповненнями. Часто в таких випадках, крім різьблення по дереву, присутні прикраси дорогоцінними металами. Часто майстри курильних приладів роблять їх не лише в стандартних, класичних формах, а, навпаки - в несподіваних варіантах, грають зі стилями, матеріалами, поки не домагаються зовсім оригінальних рішень, які навіть знавців вражають своєю красою і елегантністю.

Ви хочете подарувати щось незвичайне своєму другові?

Тоді хорошим варіантом стане трубка з чашею унікального стилю, у формі кулі, циліндра, конуса, келиха, а також бульдоги. Якщо Ви знаєте, що у Вашого близького вже є одна трубка, можете подарувати йому зовсім іншу за формою дрібницю. Це виріб доповнить його відпочинок, урізноманітнює смакові відчуття від улюблених сумішей тютюну, і допоможе продовжити термін експлуатації перший, основний, трубки. Також, подібний прилад можна дарувати колекціонерам, які часто шукають нові екземпляри курильних трубок.

tabak-dlja-trubkiЗвичайно, крім курильного приладу Ви можете подарувати в комплекті хороший тютюн для трубок, який явно порадує Вашої близької людини. Не зайвим для новачка буде набір по догляду за курильним виробом.

Бажаємо Вам купити таку трубку, яка не просто сподобається Вашому другу, а приведе його в повний захват.

18 травня 2021