Яке вугілля для кальяну краще вибрати?

Перш, ніж перейти до вибору та купівлі вугілля для кальяну, слід зазначити, що класифікація продукту досить розмита: деякі ділять на три групи деякі на чотири. Ми ж зупинимося на першому варіанті.

Які види вугілля для кальяну існують?

Пресований або натуральний.

Перше, пресований або натуральний. Матеріалом для його виготовлення служить деревина. Найчастіше можна побачити прямокутники покриті сріблянкою або довгі бруски. Перші дозволять рукам залишитися чистими. Цей вид вугілля, безперечно, має приголомшливий аромат, але його використання дуже незручне. Для розігріву потрібен певний час. До того ж кераміка і скло в цей проміжок може зіпсуватися під впливом високої температури. Кращим виходом у такій ситуації є придбання плитки на одну конфорку.

Селітрованний.

Друге, селітрованний. Він має значну перевагу в часі в порівнянні з попереднім варіантом, але при цьому великі недоліки в інших аспектах. Форма і колір вугілля нагадує шайбу. Він покривається селітрою, яка дуже швидко нагрівається, розігріваючи заодно і саме вугілля. У процесі згоряння виділяється їдкий запах. У підсумку необхідно виходити в інше приміщення для розігріву і лише після класти вугілля на кальян. Багато, хто пробував цей вид залишалися вельми незадоволеними запахом, який сильно залежить від якості продукції.

Електричні вугілля.

 kak-vybrat-ugolПо-третє, «електричні вугілля». Цей вид характеризується відсутністю вугілля. Замість нього використовується пристрій зі спіраллю наколювання і помпою, яка поставляє повітря. У такого вугілля, можна сказати, немає вад подібних попереднім видам, але він далеко відійшов від традицій. До того ж вартість такого приладу вельми велика.

Яке вугілля для кальяну краще вибрати?

Три види, який купити - кожен вибирає сам, враховуючи плюси і мінуси, а також свій смак і принципи. Хочете швидкі процес підготовки виберіть другий чи третій. Якщо головне аромат, кращим варіантом стане перший. Якщо ви віддаєте перевагу дотримуватися традиції, на третій можна і не заглядатися. У підсумку все зводиться до особистості покупця. Зробивши вибір, залишається тільки вирішити де купити вугілля для кальяну. Тут не буде великих проблем магазин у вашому місті чи інтернет-магазин. Головне при покупці переконатися в якості продукту.

28 квітня 2021