Який сорт тютюну кращий?

Насправді, існує понад сто видів тютюну, і назвати найкращим тільки один просто неможливо. Підібрати для себе кращий тютюн можна тільки методом проб і помилок, покладаючись на власний смак. Але ми розглянемо основні сорти і виділимо їхні особливості, щоб при покупці Ви розраховували не тільки на інтуїцію.

Основні сорти тютюну

З усього різноманіття тютюну можна виділити дві основні течії: натуральні суміші і ароматизовані. Про останні ми поговоримо наступного разу, зауважимо лише, що вони часом бувають надмірно вологими.

Натуральні суміші - це комбінації з базових сортів тютюну. Саме пропорції використовуваних тютюну створюють особливий смак і аромат суміші. Назвемо основні види.virdzhiniya

Вірджинія - це базовий і найбільш універсальний сорт тютюну. Рідко суміші обходяться без Вірджинії у своєму складі. Колір листа тютюну коливається від лимонно-жовтого до насичено-оранжевого, смак Вірджинії ніжний, солодкий (вміст цукру доходить до 20%). Залежно від способу обробки змінюються нюанси смаку – світла, солодша Вірджинія, надає сумішам характерний цитрусовий запах. Червона Вірджинія, в якій найменший відсоток цукру, більш ароматна, вона пахне свіжоспеченим хлібом. Підсмажена Вірджинія, власниця яскравого карамельного смаку, створюється з підсмажених листів жовтої.

Берлі - другий за поширеністю сорт тютюну. Він містить досить багато нікотину, але при цьому його смак залишається м'яким. Солодкості в ньому немає абсолютно - у процесі сушіння з тютюну зникає весь цукор. Світлі сорти Берлі мають унікальну здатність прекрасно вбирати аромати, тому для більшості ароматизованих сумішей використовується саме світлий Берлі. Темний ж має глибокий смак, саме він зазвичай задає загальну міцність суміші.

перикСмак Періка специфічний - гострий і насичений. Це найміцніший тютюн, в чистому вигляді його не палять. Свої властивості Перік набуває в процесі обробки - свіже тютюнове листя укладають в дубові бочки і пресують. Листя пускають сік, і виходить, що Перік як би «маринується у власному соку».

Кавендіш - це навіть не сам тютюн, а спосіб його обробки. Зараз для виготовлення Кавендіша використовується Берлі. Для нього характерний насичений солодкий смак і темний, майже чорний колір. Вживається частіше для ароматизації сумішей.


Кентуккі
теж виготовляється з Берлі. Його секрет в особливостях виготовлення - Кентуккі підсушують димом, через що він набуває характерного копчений запах. Кентуккі - міцний тютюн, і в суміші додають лише незначна його кількість.

Латакія виготовляється з орієнтального тютюну, вирощеного на Кіпрі або в Сирії. Як і Кентуккі, свій особливий смак Латакія набуває в процесі копчення. Цей різкий тютюн використовують тільки як приправу для багатьох сумішей, і, як з будь-якими спеціями, тут головне - не переборщити.

Ця стаття була познайомити Вас з основними видами тютюну, з їх особливостями та індивідуальним смаком, надихнути відправитися на пошуки кращої для себе суміші. Адже поки не спробуєш - не дізнаєшся. І, зрозуміло, з яких сортів тютюну суміш б не складалася, завжди потрібно звертати увагу на якість – неабиякою мірою смак тютюну визначається саме нею.

14 квітня 2021