Який краще вибрати вугілля для кальяну?

Вугілля, як і тютюн, впливає на смак, дим і аромат. Тому важливо знати, що Ви курите, і якому вугіллю краще всього віддати перевагу?

Яке вугілля буває?

Вугілля для кальяну буває натуральним, самозаймаючим і ароматизованим. На сьогоднішній день найпопулярніший вид вугілля - це натуральний. Він особливо цінується серед цінителів і любителів кальяну, так як без хімічних добавок, домішок і при розпалюванні і тлінні не виділяє будь-якого запаху. Та й добре виділяє тепло, що важливо в процесі куріння кальяну. Виготовляють його з лимонного дерева, виноградної лози, оливкового дерева і навіть кокосової шкаралупи. Придбати вугілля для кальяну можна на нашому сайті.

Натуральне вугілля.
У свою чергу, за своїми характеристиками та якостями натуральне вугілля ділиться на натуральне вугілля і пресоване. Натуральний продукт випускається в спеціальних пакетах масою в 2 кг, 0,5 кг або 1 кг. Найчастіше його можна зустріти у вигляді шматочків неправильної форми. Що стосується пресованого вугілля, то це натуральний продукт, який перемолоти в крихту, а потім спресованості в спеціальні брусочки, таблетки або пірамідки. Розколювати над вогнем натуральне деревне вугілля необхідно приблизно 5-7 хвилин. Це може бути як газова чи електрична плити, так і турбо зажигалка.

Самозаймаюче вугілля.
Зручний і швидкий у застосуванні. Не потрібно чекати 5-7 хвилин. Розгорається швидко і легко. Достатньо всього лише потримати таблетку над тією ж запальничкою і вугілля готове. І що важливо, довго тліє. Покрите вугілля спеціальним розчином, наприклад, спиртовим розчином або селітрою. І саме ця обробка впливає на якість і швидкість розжига вугілля. Купити вугілля для кальяну собі чи другу можна на нашому сайті - швидко, недорого і легко.

Використовуючи самозаймисті вугільні таблетки, потрібно пам'ятати, що вони покриті селітрою і при розпалювання виділяють неприємний запах, тому краще їх підігрівати на балконі і класти на фольгу вже після того, як почнуть тліти.

Ароматизоване вугілля.
Останнім часом у вугілля все частіше і частіше стали додавати ароматизатори. Комусь це по смаку, комусь ні. Представляє він собою подрібнений деревне продукт, спресований в пластинки. Ароматизатори, які додаються в вугілля, нейтралізують запах деревини смол, при цьому наповнюючи все навколо ароматами ягід, квітів або фруктів. Через п'ять хвилин, після розпалу аромат зникає, тому можна спокійно використовувати тютюн різних смаків, незважаючи на аромат самого вугілля.


Приємного куріння!

27 квітня 2021