Який кальян вибрати?

Багато виробників країн світу пропонують малі різні види кальянів і дуже широкий вибір інгредієнтів і аксесуарів.

Розглянемо найвідоміші варіанти:

Сирійські.
Перше, сирійські. Вони довгий час є кращими у своїй галузі. У них поєднуються традиції, яких дотримуються багато століть, і інноваційні технології. Виготовлені з чорної і нікельованої товстостінної латуні кальяни охолоджують дим, підвищуючи його якість: м'якість і смак.

Єгипетські.
Друге, єгипетські. Вони вражають і зовнішнім виглядом, і якістю. Для виготовлення внутрішніх частин шахти використовується мідь або нержавіюча сталь. Матеріал і метод споювання всіх частин гарантує довговічність кальяну. Що стосується зовнішнього вигляду, то всі малюнки і узори наносяться вручну. У підсумку поєднання технологій і східної краси в одному флаконі.

Китайські.
Третє, китайські. Відразу слід звернути увагу на ціну, вона набагато нижча, ніж вартість сірійських і єгипетських кальянів. Причина такого явища не в якості (воно на висоті), а саме в дизайні. На відміну від перших двох екземплярів китайські менш декоровані, хоча від цього їх зовнішній вигляд не менш вражаючий. Вони виглядають просто, але багато. Говорячи про якість виготовлення, воно може позмагатися з виробниками інших країн. Головним у багатьох китайських фірмах є дотримання естетики продукції. У підсумку на кальянах не знайдеться слідів від спайки, неправильність форми і так далі.

Розслабтеся і отримуйте задоволення від куріння кальяном!

Віддавши своє перевагу одному з видів, виникає питання: де купити кальяни. Київ з безліччю своїх магазинів пропонує дуже широкий вибір місць покупки. Ще одним варіантом є інтернет-магазини, які не поступляться по обслуговуванню будь-яким іншим.

Після того як ви придбали свій перший кальян, перш ніж радіти купівлі слід багато чого довідатися про правила його використання. В інтернеті є величезна кількість різних статей, до того ж консультанти в магазинах теж багато чого розкажуть. Хотілося б тільки сказати, що не слід нехтувати правилами та порадами, даними фахівцями у цій галузі.

Наостанок, слід згадати, що кальян не тільки предмет, щоб розслабитися, але й аксесуар, що відображає особистість свого господаря.

28 квітня 2021