Які найнебезпечніші вороги сигар?

Напевно любителі справжніх кубинських сигар не раз стикалися з несподіваним псуванням сигари. Здавалося, вона лежить собі в хьюмідорі і чекає, коли Ви захочете розслабитися і випробувати її ароматний димок. Але існує багато шкідників, готові зазіхнути на якість і цілісність покривного листа сигари. Розглянемо найбільш поширені випадки.

Сигарний жук - гроза сигар!

Якщо цей тютюновий жук відклав у Ваших сигар яйця, то через кілька місяць цілий рій ненажерливих жучків будуть зсередини винищувати тютюн і листя сигари. І на цьому етапі усунути проблему навряд чи вийде. У кожному разі, сигари, що зберігаються в цьому хьюмідорі, краще викинути, а решта сигари, які залишилися лежати в коробці, краще помістити в поліетиленовий пакет і занурити в морозильник. Через кілька днів, коли яєчка жука замерзнуть, пакет з морозильника можна перемістити в холодильник. Заморожені сигари повинні розморожуватись поступово, не викликаючи потріскування покривного листа.sigara

Тютюновий жук з'являється внаслідок неправильного зберігання сигар, а саме, при зберіганні при високій температурі.

Білий наліт!

Недостатньо зберігати її в скриньці до святкового дня. Необхідно дотримуватися правил зберігання і використовувати правильні аксесуари. Адже неякісний х'юмідор або неправильна вода можуть призвести до появи багатьох неприємних моментів. Отже, білий наліт, з одного боку це природний процес, якісні тютюнове листя виділяє білий наліт у процесі ферментації. Тільки правильно виготовлені сигари можуть похвалитися появою білого нальоту. Але з іншого боку, білий наліт може свідчити про неправильне зберігання сигар. І якщо Ви раптом виявили, що на покривному листі з'являється біле утворення, то ватним тампоном акуратно очистіть поверхню і посилити умови зберігання сигар.

Цвіль!

Практично всі неприємності з псуванням сигар пов'язані з недотриманням умов зберігання. Ось і цвіль з'являється в тих випадках, коли сигари зберігаються у вологому середовищі. Грибок вражає листя тютюну і сигара приходить в непридатність. Курити її категорично забороняється.

Уважніше читайте зберіганням сигар!

27 травня 2021