Які вони, зоряні курці?

Насправді, якщо говорити про спроби відмовитися від згубної залежності, зірки естради й кіно давно визнали своє безсилля перед різними залежностями, включаючи паління. Виявляється не тільки простим людям, але й знаменитостям складно встояти перед нікотиновим спокусою. Незважаючи на це, є безліч відомих особистостей, які впоралися із згубною залежністю. Нехай героїчні вчинки цих людей послужать нам прикладом.

Бен Аффлек кинув палити, як тільки у нього народилася дочка.

Відомий герой світських хронік Бен Аффлек, який зіграв у таких популярних фільмах як «Перл Харбор», «Армагедон», «Закоханий Шекспір» сказав рішуче «ні» сигаретному диму, як тільки у нього народилася дочка. Актор твердо вирішив, що між кінокартинами і реальним життям велика різниця, і нема чого подавати негативний приклад своєму чаду.

Джулія Робертс розпрощалася зі своєю шкідливою звичкою, щоб народити здорову дитину.

Сексуальна кокетка Джулія Робертс відмовилася від сигарет, не відразу. Але як тільки актриса разом з коханим задумалася про своє потомство, твердо вирішила, що для дитини немає нічого гіршого, ніж куряща мати. Адже, ще не народившись, малюк отримує величезні дози канцерогенів і токсинів в утробі майбутньої матері. Справитися з нікотиновою залежністю, Джулії було дуже нелегко. Заняття йогою допомогли актрисі позбавитися від частого бажання закурити і різного роду стресів.

Алла Пугачова заради своєї кар'єри замінила звичайні сигарети - електронною.

Російська примадонна Алла Борисівна Пугачова, тривалий час не визнавала своєї нікотинової залежності, поки не стала помічати, що втрачає власний голос. Щоб не розлучитися зі своєю музичною кар'єрою, Пугачова прийняла тверде рішення позбутися шкідливої ??звички. Так, в 2010 році співачка була помічена в Юрмалі з прекрасним винаходом - електронною сигаретою. Тепер цей винахід покликане допомогти не тільки зіркам, але і Вам поступово перемогти тютюнову залежність. Ви можете з легкість придбати дешеві електронні сигарети в нашому інтернет-магазині.

Якщо Ви дійсно задумалися про позбавлення від куріння та твердо вирішили взяти курс на здоровий спосіб життя, Ви можете легко здійснити це. За допомогою високоякісної новинки, Ви безболісно і без шкоди фізичному та психологічному здоров'ю позбудетеся від сигаретного диму назавжди. Для цього Вам необхідно всього лише електронні сигарети купити. Україна як справжня європейська країна дає безліч можливостей, щоб ви дбали про Ваше здоров'я та здоров'я Ваших близьких.

1 червня 2021