Яка користь мундштука для сигарет?

Без сумніву можна говорити про те, що куріння дуже шкідливе для здоров'я людини. Але як боротися або хоча б трохи згладити цей збиток для організму? У цьому питанні всім курцям допоможе мундштук, який безумовно був винайдений для благих цілей, в першу чергу це охолодження і фільтрація диму.

Які бувають мундштуки?

Вони бувають найрізноманітніші, з охолоджувачем і без нього, з фільтром, для сигарети, сигари або сигарили, мундштуки -трубки і т.д. Тому мають ще багато відмінностей, крім типів - це розмір, довжина, діаметр, матеріал, з якого був виготовлений, колір і виробник.1958Також підбираючи для себе або на подарунок такий аксесуар, потрібно керуватися цілями, які повинні виконуватися при палінні через мундштук.

Яка користь від мундштука?

Найважливіше завдання - це охолодити дим, для цього потрібно підбирати розмір довше. Виконується функція повітряного фільтра - відбувається фільтрація і осідання шкідливих речовин на стінках трубки. Руки, пальці і одяг не буде смердіти. З рота не буде такого неприємного запаху, як після куріння без мундштука. Якщо сигара або сигарета не має фільтр, то її обов'язково потрібно палити через таку корисну трубку, тому що тютюн не потраплятиме в ротову порожнину і сама сигарета не буде мокріти від слюней. Плюс до всього сказаного, сигара буде знаходиться на більш далекій відстані від особи, це означає, що дим не потраплятиме в очі.

Жіночі мундштуки

 information_items_9698Такий жіночий атрибут, в основному використовується, як стильний аксесуар, що підкреслює імідж і образ. Додатково до всього руки пані залишаються чистими і без запаху. Дуже часто жіночий Mundstuck використовують для тематичних ретро вечірок або для доповнення до образу на фото сесії. Ця стильна штучка, також може допомогти повністю позбавиться від куріння. Так як, викурюючи тютюнові вироби через мундштук, з часом тяга до шкідливої ??звички слабшає і може зовсім згаснути.

26 травня 2021