Яка косметика потрібна для чоловіків?

Вже давно минув час, коли чоловіків, які користуються косметикою, вважали гомосексуалістами. Великий попит на засоби по догляду породжує активний розвиток косметичних ліній, орієнтованих на чоловіків.

Навіщо чоловікам косметика?

Ще кілька років тому, у ванній будь-якого чоловіка з косметики можна було знайти тільки мило та засоби для гоління. Але це зовсім не означає, що вони нею не користувалися. Найчастіше, чоловіки, у яких виникали косметичні проблеми, використовували жіночі засоби. Така косметика особливого ефекту не давала, тому що не була адаптована під потреби чоловічої статі. Справа в тому, що шкіра у чоловіків товща і пружніша, а пори ширше та глибше.

Відповідно, протягом дня в них накопичується більше забруднень. Саме тому, чоловікам потрібні лосьйони сильнішої дії. Раніше, для вирішення цієї проблеми випускали засоби для очищення з високим вмістом спирту. Пам'ятаєте, таким лосьйоном ще користувався юний Макалей Калкін в «Один вдома»? Зараз про догляд за чоловічою шкірою відомо набагато більше. Як наслідок, представники сильної статі, які доглядають за своїм обличчям стали відчувати себе при цьому більш комфортно.

Чоловіча косметика для обличчя

Бриття – один з основних етапів догляду чоловіка за собою. У середньому протилежна стать витрачає на гоління 10 хвилин в день. Використання дешевих і неперевірених засобів може привести до алергії або шкірних захворювань. Тому, серйозно підходьте до процесу вибору засобів для гоління. Якісні засоби для гоління повинні складатися з натуральних компонентів

До гоління.Від її якості залежить весь процес гоління. Підбирати її потрібно відповідно до типу шкірного покрову. Такі засоби зберігають еластичність шкіри, та запобігають ушкодженню під час гоління. До них відносяться спеціальні креми, захисні масла та лосьйони.

Крем використовують безпосередньо перед голінням для захисту шкіри від подразнення. Лосьйон використовують для кращого ковзання бритви. А масло зволожити і пом'якшить шкіру обличчя.

Для гоління. Під час гоління потрібно використовувати різні товари. Основні засоби - це крем і гель для гоління. Використання такої косметики істотно полегшує ковзання станка.

Чоловікам, які не люблять витрачати час на збивання мила або гелю краще використовувати піну. Крім того, завдяки спеціальному балончику, користуватися нею можна дуже економно. Вибирати крем і гель потрібно у відповідності до Вашого типу шкіри.

Після гоління. Після кожного процесу гоління потрібно обов'язково використовувати спеціальні засоби. Особливо це необхідно чоловікам з чутливою шкірою. Така косметика допоможе уникнути подразнення та сухості після гоління.

Використовуються такі засоби, як бальзам, лосьйон і камінь від порізів. Бальзам має заспокійливий ефект і створює захисний бар'єр для шкіри. До і після гоління використовують різні лосьйони, так як вони направлені на різні дії. Раніше вони були поєднані в один засіб, що не приносило бажаного результату. Камінь від порізів користується великою популярністю в Європі. За дизайном він схожий на олівець, але має дивовижні властивості. Камінь зупинить кров і зніме роздратування після гоління.

Для вусів і бороди. Якщо Ви хочете мати доглянуті вуса та бороду, тоді радимо використовувати спеціальну моделюючу косметику. Такі засоби роблять волосся на обличчі густішим та гладкішим.

Косметика для вусів і бороди представлена бальзамом, воском та олією. Масло добре впливає не тільки на бороду, але і на шкіру обличчя. Завдяки бальзаму волосся отримають потрібні мікроелементи та радуватимуть блиском і надасть бороді потрібну форму. Для моделювання вусів використовують віск.

Для шкіри обличчя. Такий крем збереже свіжість і натуральний колір шкіри. Це особливо важливо для тих, хто користується бритвою кожен день. Також потрібно доглядати за обличчям взимку. Мороз і вітер можуть завдати сильної шкоди Вашій шкірі та зробити її менш пружною. Обираючи крем для обличчя звертайте увагу на аромат. Використовуйте крем, і Ваше обличчя завжди буде свіжим і доглянутим.

27 травня 2021