Як заправляти кальян

Забиваємо тютюн в чашу. Для цього беремо паперову серветку і викладаємо на неї необхідну кількість тютюну. Так як тютюн для кальяну вологий, його потрібно трохи віджати, що ми і робимо. Після того, як волога від тютюну вбралася в серветку, ми його висипаємо на звичайну тарілку, фольгу або будь-яку іншу поверхню, і починаємо розпушувати, щоб шматочки тютюну були розділені між собою і не були дуже великими.

Кладемо тютюн в чашу. Далі викладаємо тютюн в чашу для кальяну, не утрамбовуючи його. Якщо тютюну буде занадто багато або Ви почнете його притискати так, щоб вмістилося побільше, він почне пригорати і кальян придбає неприємний смак і його необхідно буде перезаправлять. Тому потрібно стежити за тим, щоб тютюн в чаші був пухким, щоб його не було багато. Також в центрі нього необхідно зробити невеликий отвір для проходження пару.

Замотуємо чашу з тютюном фольгою. Забивши чашу для кальяну тютюном необхідно створити герметизацію. Для цього відрізаємо шматок фольги, складаємо її в 4 шари так, щоб матова сторона була зовні. Після, щільно покриваємо цієї фольгою чашу і гарненько замотуємо. Зверху чаші кальяну фольга повинна бути добре натягнутою.

Проколюємо отвори. Далі необхідно голкою зробити отвори в цій фользі для проходження тепла від вугілля, яке буде розташовуватися вище.

Трубка повинна бути холодною. Щоб пар був приємним і смачним, необхідно охолодити трубку кальяну. Для цього трубку необхідно покласти на 1 хвилину в морозильну камеру.

Підготовка вугілля. Поки охолоджується трубка для кальяну, потрібно розжарити вугілля. Якщо Ви використовуєте натуральне деревне вугілля, йому потрібен час, щоб розігрітися (5-10 хв.).

Наповнення колби кальяну рідиною. Бажано, щоб рідина була холодною, як і трубка кальяну, щоб пар, який ми вдихатимемо, був прохолодним і приємним. Беремо колбу, наливаємо в неї воду, додаємо лід, який попередньо зробили в морозильній камері. Рідини в колбі має бути стільки, щоб шахта кальяну занурювалася в неї на 1 - 1,5 см.

Збираємо кальян. Підготувавши всі частини кальяну, можна приступити до його складання. Прикручуємо шахту кальяну до колби, встановлюємо зверху тарілку для кальяну, за допомогою ущільнювача закріплюємо забиту тютюном чашу і акуратно укладаємо зверху вугілля.

Кальян майже готовий, залишається дістати з морозилки шланг кальяну і закріпити його на шахті.

Тепер Ви знаєте, як заправляти кальян. Приємного, Вам, кальянокуріння!

28 квітня 2021