Як заправити картридж електронної сигарети

Перед тим, як почати розповідати про зарядку картриджа електронної сигарети, потрібно розібратися, що ж таке картридж (картомайзер) і які його складові.

Картридж (картомайзер) - це змінний герметичний контейнер, в якому знаходиться очищений нікотин і ароматичні компоненти, що імітують запах дорогих сортів тютюну, фруктів або напоїв.

Картридж складається з туби, всередину якої поміщений контейнер для рідини. Між контейнером і зовнішніми стінками корпусу проходить один або кілька каналів для повітря, по яких рухається пар. У контейнері знаходиться синтепон, який вбирає ароматичну рідину. Цей всмоктуючий тампон утримує рідину в картриджі, не даючи їй всій відразу витекти на атомайзер.

Картомайзер - це той же картридж, який об'єднаний з атомайзером і виконує функцію пароутворювача.

Існує багато способів заправки картриджа (картомайзера) електронної сигарети. Нижче наведемо найпростіші і поширені.

Перший спосіб. Беремо невеликий ковпачок, в який будемо занурювати картомайзер. Наливаємо в нього невелику кількість рідини. Після відкручуємо картомайзер від електронної сигарети і поступово опускаємо його на дно ковпачка. Таким чином рідина потрапляє всередину картомайзера.

Другий спосіб. Для початку знімаємо з картомайзера заглушку-розпилювач. Беремо рідину для заправки, трохи нахиляємо картомайзер і на його внутрішню стінку капаємо рідину, просочуючи весь синтепон. У міру просочування рідина йде вниз. Як тільки ви побачите, що рідина перестала вбиратися - знайте, що картомайзера вже заправлений. Після заправки переконайтеся, що жолоб порожній, якщо ні - то видуйте залишок рідини, яка туди потрапила. В кінці поставте розпилювач і можете приступати до паріння.

Третій спосіб. Беремо картридж електронної сигарети. Усередині нього, як говорилося вище, знаходиться спеціальне вбираюче волокно - синтепон. Акуратно дістаємо волокно з картриджа за допомогою звичайного пінцета або голки і відкладаємо його в сторону. Після цього починаємо заправляти порожній картридж, заповнюючи його рідиною (максимум 15 крапель, кількість залежить від моделі електро-сигарети). Останній крок, який потрібно зробити: занурте волокно назад в картридж, використовуючи пінцет і долийте ще пару крапель. Цей спосіб вважається найбільш зручним, тому що в картридж поміщається більше рідини. А значить, ви зможете довше використовувати електронну сигарету.

Картридж в середньому можна заправляти 6-8 разів або до тих пір, поки синтепон не перестане утримувати рідину. В цьому випадку потрібно замінити картридж або сам синтепон.

Після прочитання цієї статті питання про те, як заправити картридж електронної сигарети, вже не буде вас турбувати. Куштуйте рідини з різними смаками і насолоджуйтеся приємним і безпечним парінням.

02 червня 2021