Як вибрати кальян

Кальян стає все більш популярним курильним приладом, особливо серед молоді. Правильний вибір кальяну дуже важливий, тому що від того, який кальян Ви виберете, залежить насолода від його куріння.


Дотримуйтеся невеликої інструкції при виборі кальяну.


1. Вирішіть для чого Ви купуєте кальян. Чи буде він просто у Вас в будинку або Ви збираєтеся з ним подорожувати? Чи є у Вас місце для його зберігання? Чи збираєтеся Ви використовувати його на вечірках/дозволити іншим людям палити його? Або Ви хочете купити кальян, щоб палити його поодинці? Знаючи відповіді на ці питання, Вам буде набагато простіше вибрати тип кальяну, який Ви хочете купити.


2. Велике значення має розмір кальяну. Існує давня дискусія з приводу того, який кальян краще - великий або поменьше. Частина фахівців вважає, що дим кальяну краще очищається, від шкідливих речовин, у великому кальяні, інші ж стверджують, що маленький кальян набагато краще. Але існує ще одна думка: немає великої різниці - великий кальян або маленький.


3. Найпопулярнішим, традиційним матеріалом - колби кальяну, є скло. Проте, все більш популярним стає такий матеріал, як акрил. Акрилова колба міцніша і допомагає не розбитися кальяну, що дуже добре, якщо він буде використовуватися на вечірках або, якщо Ви плануєте подорожувати з ним.


4. Вибираючи кальян, стежте за тим, щоб всі гумові ущільнювачі були на місці. Вони створюють герметизацію кальяну, яка сприяє легкому і кращому палінню.


5. Гарного розміру кальян становить близько 18-30 сантиметрів. Таких розмірів кальян зручно зберігати і переносити. Є великі кальяни, які в розібраному вигляді займають небагато місця, але збираючи їх при кожному сеансі куріння і розбираючи, він може швидко вийти з ладу. Або, він може бути більше декоративний, ніж для частого використання, тому такі кальяни не практичні, щоб палити їх кожен день.


6. При виборі кальяну Ви будете чути, що єгипетський кальян краще, ніж, скажімо, сирійський. По правді кажучи, ця різниця дуже незначна сама по собі. Якість кальяну не визначається по тому, в якій країні він був зроблений або, який у нього стиль. Деякі виробники кальяну краще, ніж інші, так само, як деякі бренди одягу краще, ніж інші. Ви хочете вибрати бренд, який на ринку вже тривалий час, і має великий досвід у виробництві кращих продуктів.


Не купуйте кальян наосліп, щоб потім про це не шкодувати. Надана магазином Embargo стаття, допоможе Вам вибрати кальян і не витратити гроші даремно.


Якщо у Вас виникли, будь-які питання по кальянам, менеджери супермаркету Ембарго з задоволенням Вам на них дадуть відповідь.


Купити кальяни в Києві з доставкою, можна оформивши замовлення на сайті https://embargo.ua.

28 квітня 2021