Як зробити правильний кальян

Ми часто зустрічаємо питання «Як зробити правильний кальян?». У даній статті є вся необхідна інформація про те, як же приготувати кальян правильно.

Перед тим, як приступити до приготування кальяну, необхідно підготувати всі необхідні складові цього процесу: кальян, рідина для колби, тютюн для чаші кальяну, звичайна фольга, вугілля для кальяну, звичайна серветка і зубочистка або голочка.

Приготування правильного кальяну починається з забивання чаші тютюном. Для цього беремо необхідний тютюн (можна робити мікс з різних сортів тютюну) і починаємо його підсушувати, використовуючи звичайну паперову серветку. Як це робиться? Тютюн для кальяну викладаємо на серветку і накриваємо іншою серветкою зверху, придавлюючи тютюн. У такому вигляді залишаємо тютюн на деякий час. Поки він підсихає нам необхідно наповнити колбу рідиною, це може бути вода, вино, молоко або інший будь-який наповнювач. Фахівці радять наливати охолоджену рідину для того, щоб куріння кальяну було приємним і легким.

Після того, як ми наповнили колбу, повертаємося до нашого тютюну, який трохи підсушили. Беремо чашу кальяну і починаємо потроху заповнювати її тютюном. Класти тютюн необхідно не утрамбовуючи його, для того щоб при палінні він не пригорав до чаші і не надавав кальяну неприємного смаку. Далі в тютюні проробляємо невеликий канал, який потрібен для проходження теплоти від вугілля до шахти кальяну.

Наступний крок, який потрібно виконати - це натягнути на чашу кальяну фольгу, склавши її в 4 рази матовою стороною назовні. Фольга повинна щільно прилягати до всієї чаші, створюючи, таким чином, герметичність. Тепер беремо зубочистку і в натягнутій фользі проробляємо дірочки. У центрі потрібно зробити отвір побільше, а всі наступні отвори повинні густо покривати весь периметр натягнутої фольги. Якщо Ви зробите мало дірочок - кальян буде куритися важко.

Після того, як Ви покрили чашу фольгою, необхідно зробити невеликий парканчик з ще одного шматочка фольги. Він одягається зверху чаші для того, щоб вугілля не обсипалося на курців. Також, така повітряна подушка допомагає краще розжарюватися вугіллю і кальян куриться легше.

Встановлюємо чашу наверх кальяну і приєднуємо, попередньо охолоджений, шланг.

Останнім нашим етапом є укладання розпеченого вугілля на чашу кальяну. Розкурюєть кальян не відразу. Дайте вугіллю розігріти тютюн.

Тепер можете приступати до паління і отримувати приємні відчуття і розслабляючий ефект від кальяну.

28 квітня 2021