Як зробити кальян на яблуці

На сьогоднішній день дуже популярно стало робити кальян на свіжих фруктах. Цей рецепт полягає в тому, що замість керамічної чашки ми вирізаємо свіжий фрукт - яблуко, апельсин, грейпфрут, ананас або кавун і отже виходить, що замість чашки ми куримо тютюн з фрукта.

Чим же така технологія заміни чаші на фрукт так подобається курцям кальяну? Фрукт, маючи більшу форму, ніж керамічна чаша куриться довше. Також, у фрукта є сік, який зволожує тютюн і тим самим не дозволяє йому швидко усохнути і пригоріти.

У даній статті ми розповімо Вам як же робити кальян на яблуці. Для цього Вам знадобиться яблуко, фольга і тютюн.

Беремо яблуко і ніж, відносно хвостика яблука, паралельно перерізуємо яблуко так, щоб одна частина його була великою, а друга, та, що біля хвостика - поменше (близько 2 см). Використовуючи невеликий ніж, вирізаємо всередині більшої половинки м'якоть яблука у вигляді конуса, максимально близько до країв. Після цього на дні цього яблука вирізаємо невеликий отвір. Чаша для тютюну майже готова.

Щоб тютюн не падав в шахту через зроблений отвір, потрібно за допомогою звичайних зубочисток зробити, щось на подобі решіточки помістивши палички в середині яблука. Обов'язково потрібно простежити, щоб палички не виходили за рамки самого яблука, і по висоті вони повинні розміщуватися на 1,2-2,0 см вниз від верху нашої «чаші». Ні в якому разі не використовуйте замість зубочисток сірники, тому що температура дуже велика і сірники можуть спалахнути і зіпсувати весь кальян.

Наступний етап рецепта «Кальян на яблуці» полягає в наповненні його тютюном. Для цього берете тютюн і вкладаємо його в чашу яблука, розкидаючи по всіх краях фрукта. Після, Вам потрібно зробити в центрі маси тютюну невеликий отвір розміром в палець, у Вас виходить камера в тютюні, яка не дасть нам передчасно спалити кальян.

Тепер потрібно це яблуко начинене тютюном упакувати в фольгу. Відриваємо близько півметра фольги і матовою стороною назовні, складаємо її вдвічі, після чого розгладжуємо і накриваємо наше яблуко зверху. Якщо фольга тонка, то її можна скласти і в чотири шари. Тепер натягуємо фольгу, міцно на яблуко, так щоб її не порвати. Виконавши цю процедуру, у Вас залишається шматок фольги, який можна трохи обрізати. В отвір яблука пакуємо кінчики фольги, так щоб не закривався сам отвір. Пакуємо все всередину для того, щоб повністю герметично закрити тютюн з яблуком. В кінці перевіряємо отвір, щоб не стирчали шматочки фольги, і Вам було видно решіточку з зубочисток. В іншому випадку, якщо фольга буде відставати вона може закрити наконечник отвору нашого кальяну, і він зовсім буде куритися.

Перевертаємо яблуко і розгладжуємо фольгу. Після цього беремо зубочистку і проробляємо 5 дірочок в центрі фольги, а далі по колу і повністю всю фольгу. Закінчивши цю операцію у Вас має вийти «решето» з фольги.

Чаша з яблука готова! Тепер можемо її одягати замість звичайної керамічної.

Після цього перевіряємо, наскільки добре і легко тягнеться кальян. Тільки після того, як Ви відчули, що є тяга і кальян тягнеться легко, можна покласти розпечене вугілля. Їх розміщують на фольгу по колу.

Кальян на яблуці приготований! Тепер можете приступити до паління і насолоджуватися приємним, м'яким яблучним смаком кальяну.

02 червня 2021