Як зробити кальян

Як зробити кальян вдома, на перший погляд, може здатися дуже складно, але це не так. Про технологію приготування класичного кальяну Ви маєте можливість дізнатися з цієї статті.

Для того, щоб зробити кальян нам необхідний: сам кальян, тютюн, фольга, вода, вугілля, серветка і голочка. Починаємо з того, що складаємо кальян. До цього кроку потрібно підійти серйозно, так як від того, наскільки міцно Ви з'єднаєте частини кальяну, буде залежати його працездатність.

Після цього, приступимо до заповнення чаші кальяну тютюном. З самого початку виберемо тютюн, який Ви полюбляєте палити. Це може бути, як окремий смак тютюну, так і мікс з різних сортів тютюну для кальяну. За допомогою серветки трохи прибираємо вологу з тютюну. Попередньо беремо вугілля, наприклад деревне, і починаємо його розігрівати на плиті.

Підсушивши трохи тютюн - його, радять трохи нарізати, для того, щоб під час куріння він з легкістю прогрівався і не пригорав до чаші.

Забиваємо чашу кальяну підсушеним, пухким тютюном, ні в якому разі не утрамбовуючи його. Також тютюн для кальяну не повинен діставати до верху чаші. Після того, як наповнили чашу, в середині потрібно зробити невеликий отвір, для проходження тепла, яке сприяє кращому прогріванню тютюну. Тепер візьмемо звичайну фольгу, складаємо її в 2-4 рази глянсовою стороною в середину і щільно покриваємо чашу кальяну (чилим), притискаючи з усіх боків. За допомогою голки густо проробляємо дірочки по всій поверхні натягнутої фольги.

На цьому етапі наша чаша для кальяну готова. Тепер її можна встановити зверху на кальян. Не забувайте про ущільнювачі, які допомагають створювати герметизацію в кальяні.

Наступний етап - заповнити колбу холодною водою. Це може бути не тільки вода, але навіть вино або молоко.

Не забудьте зверху чаші укласти вугілля, яке в цей час розпеклося на вогні.

В кінці приготування кальяну необхідно приєднати шланг. Фахівці радять перед цим його охолодити в морозильній камері. Це дасть кальяну прохолоди, а Вам задоволення від куріння.

Кальян зроблений і готовий до використання!

28 квітня 2021