Як розкурити кальяна?

Після того, як Ви зібрали кальян, приготували і поклали зверху розпечене вугілля, прийшов час його правильно розкурювати. До розкурювання кальяну необхідно підійти серйозно, особливо, якщо Ви це робите вперше.

Підготовка кальяну до куріння

Для початку, перевірте весь кальян на герметичність, щоб кожна його складова були щільно з'єднані. Також, під час того, як ви забиваєте чашу кальяну, необхідно стежити за тим, щоб тютюн не діставав від фольги. Якщо все зроблено правильно - це 100% того, що кальян не буде гірчити.

Рівень води в колбі

Якщо її занадто багато, то вдихати дим складно, і правильно розкурити в такому випадку важко. А якщо мало, то не відбувається необхідного зволоження. Достатнім вважається така кількість води, при якому трубка шахти занурена в неї приблизно на 4 см. Крім води можна використовувати сік, вино або молоко на свій смак.

Вугілля кладіть в центр фольги, якою покрита чаша кальяну, це робиться для того, щоб тютюн кальяну добре прогрівся. Почекавши одну хвилину, розкладіть вугілля по краях чаші і приступайте до розкурювання кальяну. Фахівці радять перші 5 вдихів диму не пропускати до себе у легені. Подальше затягування можна робити, повністю наповнюючи димом легені. Всього для розкурювання кальяну необхідно близько 10-15 затягувань, їх потрібно робити повільно й інтенсивно.

Якщо Ви відчуває гіркоту, або видихаєте дуже мало диму

  1. Перетерпіти цю гіркоту, викуривши половину кальяну;
  2. Переробити його повністю, перевіривши на герметичність;
  3. Перезабіть тютюном, при цьому промивши добре чашу кальяну.

Також існує ще один метод, як розкурити кальян в домашніх умовах - це, використовуючи спеціальний насос, який в рази прискорює процес підготовки кальяну до використання і відповідно береже Ваші легені.

Важко розкурити кальян тільки перший раз. Наступні рази Ви зможете розкурювати кальян вдома із закритими очима, без чиєїсь допомоги.
Приємного і смачного кальянокуріння!

21 квітня 2021