Як користуватися електронною сигаретою - інструкція

Ви придбали електронний замінник звичайній сигареті і хочете відразу ж приступити до його використання? Не поспішайте! Обов'язково прочитайте подану нижче інформацію про використання електронної сигарети.

Існує багато різних марок і моделей електронних сигарет, і радує те, що вони всі складаються з однакових частин, які забезпечують роботу сигарети. У перелік цих частин входить акумулятор, атомайзер і картридж.


З чого складається електронна сигарета

Акумулятор (батарея) - це частина електронної сигарети, від якої залежить її час роботи. Зарядженої батареї вистачає приблизно на сто затяжок. Після того, як літієво-іонна батарея сіла, її можна перезарядити. Також на кінці акумулятора знаходиться індикатор, який світиться під час вдиху сигарети.

Атомайзер (розпилювач) - центральна частина електронної сигарети, яка відповідає за перетворення рідини сигарети в вдихаємий та видихаємий пар.

Картридж - третя частина електронної сигарети, в якій знаходиться рідина, генеруюча в пар.

Перед першим використанням електронної сигарети, відкрутіть картридж-пустушку, потім візьміть справжній картридж, зніміть з нього заглушку і закрутіть на місце пустушки. Зробіть пару затяжок, щоб перевірити чи працює сигарета.

Для того, щоб повністю налаштувати електро-сигарету до використання, повністю розрядіть акумулятор, після чого поставте його на 8-годинну зарядку. При наступній розрядці сигарету заряджають 2-3 години.

Як проводити зарядку акумулятора? В першу чергу відкручуєте батарею від картомайзера, після чого берете зарядний пристрій і вкручуєте від нього акумулятор. Про способи зарядки електронної сигарети ви можете прочитати в статті «Як заряджати електронну сигарету».

Категорично забороняється використовувати зарядні пристрої однієї марки до електронних сигарет інших. Важливим моментом, який потрібно вказати - якщо Ви перестали користуватися електронною сигаретою, відкрутіть батарею і не залишайте її підключеною до зарядного пристрою.

Як працює електронна сигарета

Електронна сигарета починає роботу автоматично при першому затягуванні, і відключається відразу ж після закінчення вдиху. Супроводжується ця процедура вмиканням і вимиканням світлового індикатора. Про те, «Як курити електронну сигарету?» Ви можете прочитати в однойменній статті.

Не лякайтеся, якщо світловий індикатор почав безперервно блимати, це означає що у вас сіла батарея. Якщо Ви помітили, що зменшилася кількість пари, необхідно заправити картридж електронної сигарети. Картридж можна заправляти приблизно сім разів. Потім його потрібно буде замінити на новий. Однієї заправки вистачає приблизно на один місяць. Для цього достатньо буде його купити в магазині.

Для заправки картриджа знадобиться спеціальна рідина. На одну заправку потрібно 10-20 крапель. Для початку висуньте картридж з сигарети і візьміть його в руку. По краплях додайте в нього заправну рідину, даючи їй ввібратися. Якщо вона почала виливатися, обережно приберіть залишки рідини. Обов'язково стежте за тим, щоб всі деталі електронної сигарети були міцно прикручені одна до одної.

Дотримуйтесь вище перелічених порад, і електронна сигарета принесе Вам велику насолоду та міцне здоров'я.

Магазин Embargo Shop радить Вам ознайомитися зі статтями про електронні сигарети, перед покупкою або використанням електронної заміни тютюнопаління.

28 травня 2021