Як обкурити трубку?

Після того, як Ви підібрали і купили трубку, потрібно обов'язково її обкурити. Хочемо відразу зауважити, що обкурювання курильної трубки - це не просто процес, а час за який на стінках тютюнової камери утворюється нагар, який складається з продуктів згоряння.

Багато курців помилково вважають, що даний шар захистить курильну люльку від підгоряння. Подумайте самі, які захисні властивості у шару в пару міліметрів? Тоді, коли здається, що трубка обкурилися нагар захищає курильну трубку лише в незначній мірі. Є кілька способів обкурювання, але ми розповімо Вам про найпопулярніший, який став вже класичним.

Процес обкурювання трубки ділитися на три етапи

  • Для початку набийте тютюном третину трубки. Так, Ви обкурите дно і створите шар нагару, який сприятиме поглинанню вологи. Повторіть даний етап від 5 до 10 разів.
  • Потім набийте трубку до половини, тим самим обкурюючи стінки камери. Повторіть процес до 10 разів.
  • На третьому етапі тютюнову трубку потрібно набити повністю. Однак, пам'ятайте, що під час куріння тютюн розширюється. Тому, залиште невеликий проміжок в 4-5 мм. Після 10 разів трубка буде обкурений і готова до використання.

Про що ще потрібно пам'ятати під час обкурювання трубки?

Намагайтеся тримати повільний темп куріння. Якщо дим доставляє Вам дискомфорт, значить, Ви щось робите не так. Спробуйте курити швидше або повільніше. Долонею стежте за нагріванням чаші. Якщо відчуєте надто великий жар, то дайте їй трошки охолонути. Іноді краще навіть перестрахуватися. Коли трубка згасне, то не прикурюйте її одразу. Нехай вона охолоне, бо процесс прикурювання і на обкурену трубку вплипає. А що вже говорити про нову?

Досвідчені курці часто починають процес обкурювання з 3 етапу. Але роблять це обережно. Бо розуміють, якщо на трубці з'являться прогари, то повноцінний смак вона вже не передасть. Хоч і є багато думок і способів обкурювання трубки, всі згодні з тим, що до цього процесу потрібно ставитися серйозно та робити все неспішно. Трубка буде Вам вдячна та порадує ідеальним смаком ще багато років.

Ми сподіваємося, що слідуючи цим інструкціям, Ви успішно проведете обкурювання трубки. Пам'ятайте, щоб оволодіти цією технікою потрібен час і практика.

18 травня 2021