Як набивати трубку

Почати курити люльку - це не просто засипати в неї тютюн і підпалити. Перш, ніж почати використовувати курильний аксесуар, Вам необхідно навчитися правильно набивати його тютюном.


Для початку, перевірте, щоб Ваша трубка була повністю чиста. Якщо ж в ній виявлені залишки попелу, то акуратно його витягніть. Після цього візьміть невелику частину тютюну і помістіть його на плоску поверхню, потім акуратно відокремте будь-які його скупчення. Сам тютюн повинен бути трохи вологим для того, щоб тліти, а не горіти під час куріння трубки.

Тепер можете приступити до набивання чаші трубки тютюном. Наповнюючи чубук, стежте за тим, щоб тютюн не утрамбувався, так як під час куріння повітря буде погано проходити крізь нього, а смак буде мати неприємну гіркоту. Тютюн в чаші повинен забиватися доверху, а також бути м'яким і пружним.

На цьому етапі курильний аксесуар набитий тютюном і готовий до використання. Але перед тим, як підпалити його зробіть пару тяг і перевірте, наскільки легко Вам це вдається зробити. Якщо тягнеться погано - трохи розпушити тютюн в люльці, але найкраще повністю його витрусити і забийте заново. Якщо ж тягнеться легко - можете спокійно закурювати трубку і насолоджуватися цим чудовим процесом.

Тепер Ви знаєте, як набивати трубку самостійно, не звертаючись за допомогою до інших любителів трубкового куріння.

18 травня 2021