Як курити трубку

Мистецтво куріння трубки є найстарішою формою використання тютюну. У наш час всього невелика частина курців надає перевагу такому способу куріння.

Процес куріння трубки є надзвичайно складним, але в той же час приносить велике задоволення тим, у кого є достатньо терпіння.

Як правильно курити люльку

У першу чергу зрозумійте, що затяжка повинна бути повільною і ніжною, не залежно від того чи буде це в затяжку, чи просто попихтіти. Для того, щоб повною мірою насолодитися смаком тютюну, потрібно утримати клубок диму в роті кілька секунд, а потім обережно його випустити.

Якщо Ви занадто сильно пхикаєте - тютюн спалюється інтенсивніше і швидше, це може зіпсувати смак. Також, процес куріння може перервати конденсація, яка виникає всередині тютюнової камери, вона робить тютюн гірким.

Правильно забивайте курильний аксесуар

Якість куріння трубки залежить від того, наскільки правильно був забитий курильний аксесуар. Якщо все зроблено правильно, то дим буде прохолодним і приємним.

Якщо Ви вирішили почати курити трубку, то обов'язково повинні знати, як правильно її необхідно використовувати. Дотримуючись наших порад, Ви пізнаєте, чому відомий слідчий Шерлок Холмс так любив проводити час за курінням цього чудесного курильного аксесуара.

18 травня 2021