Як робити самокрутки

Існує два способи скручування сигарет - це вручну і за допомогою спеціальної машинки. Пропонуємо Вашій увазі невеликий посібник, який розповість про технології скручування сигарети самостійно без використання машинки.

Процес скручування сигарет відомий ще з 20-х років, коли куріння було на піку популярності. Наприклад, в Голлівуді куріння сигарети позначало певний обряд посвячення в доросле життя.

Приступаючи до скручування сигарети, Вам знадобиться: папір для самокруток, тютюн і в разі потреби фільтр. Для початку беремо папір для самокруток і робимо з неї невеликий човник. Склавши його вдвічі, затискаючи між великим і середнім пальцем, Вам необхідно помістити кінець вказівного пальця з краю складки паперу, що утворилася. Утримуючи цей папірець в одній руці, іншою рукою Вам потрібно взяти дрібку тютюну і рівномірно розподілити його по всій довжині майбутньої сигарети. Для новачків важко відразу визначити кількість використовуваного тютюну на одну цигарку, але для початку можете брати трохи менше столової ложки.

Після того, як Ви помістили тютюн, розгортайте його всередині папірця. Його необхідно прокручувати пальцями. Якщо в тютюні виникли порожнини, Ви можете додавати тютюн.

Останнім етапом у виготовленні самокрутки, є її скручування. Обережно, не розсипаючи тютюн, загортаємо один кінець папірця, поверх захльостуємо іншим кінцем і щільно скручуємо. Край паперу злегка змочіть і приклейте до основи для того, щоб сигарета не розпалася. Зайвий тютюн, який іноді стирчить з сигарети, видаліть.

Для самокрутки Ви також можете використовувати фільтр. Його розміщують до того, як починають укладати тютюн, або акуратно, вже після того, як скрутять сигарету.

Процес скручування сигарети руками по початку буде займати багато часу. Але з кожним наступним разом у Вас буде виходити все краще і швидше. Необхідна лише практика, і Ви почнете скручувати сигарети з закритими очима.

25 травня 2021