Як захистити своє взуття в холодну пору?

Несприятливі погодні умови роблять життя нашого взуття нестерпним, воно частіше псується, промокає, в кінцевому результаті втрачає свій красивий вигляд, і потребує заміни. Щоб запобігти передчасну порчу вашого взуття, потрібно знати основні правила догляду за нею, а також використовувати матеріали, за допомогою яких його життя продовжується. Для цього створені спеціальні захисні комплекти. Набори по догляду за взуттям необхідні в кожному будинку для щоденного використання, особливо в холодну пору року.

Набір по догляду за взуттям - корисне придбання кожного чоловіка!

Якщо ви хочете купити додому щось корисне, то без сумнівів беріть набір для взуття. У такий набір входять крім самого крему і щітки для різних видів шкіри, часто ще губки, серветки і ложечки для взуття.

Піна-очисник для шкіри, нубука, замші. У першу чергу потрібно подбати про очищення свого взуття. Без цього етапу всі наступні ступені фактично втрачають будь-який сенс. Взуття потрібно очищати кожен раз, коли ви приходите з вулиці, особливо якщо погода залишає бажати кращого. Оптимальний варіант очищення чобіт і черевик зі шкіри та замші - спеціальна піна для очищення забруднень. У разі наявності сильного шару бруду і пилу, можна злегка протерти взуття вологою тканиною з милом.

Щітка для взуття. Зазвичай щітки бувають декількох видів, окремо для шкіри, замші, нубука, або ж є поєднанням всіх цих моментів в одному. Набагато простіше купити один виріб - 3 в 1, адже воно буде коштувати дешевше трьох звичайних щіток, і займати набагато менше місця. Краще купувати щітку з натуральних матеріалів, наприклад, сьогодні користується попитом кінський волос, щоб вона не нашкодила вашого взуття.

Крем для взуття. Надійне просочення - це їжа для наших чобіт, яка стимулює тривалість їх експлуатації. Тому вибір хорошого крему можна порівняти з якісними продуктами, а дешевий його варіант - з фастфудом. Як ми будемо доглядати за взуттям, на стільки довго воно нам і прослужить. Для кожної пари взуття, звичайно, окремий крем купувати не варто, але зупинитися на двох-трьох варіантах просто необхідно. У запасі повинні бути, як мінімум, чорний і прозорий кольори.

Водовідштовхувальний спрей. Як завершення образу вашого взуття, необхідна остаточний його захист, тому після поверхневого очищення, просочення і полірування, потрібно застосувати водовідштовхувальний засіб, який не просто захистить шкіру від вологи, але і запобіжить її забруднення. Якщо ви користуєтеся таким спреєм, то, напевно, помітили, що взуття стало набагато легше чистити.

Щоб Ваше взуття мало ідеальний стан протягом довгого часу, стежте за ним щодня!

Доглянуте взуття краще виглядає на нозі і красиво завершує ваш образ, і навпаки - навіть найкрасивіший одяг може зіпсувати неохайна пара взуття. Слідкуйте за станом своїх речей і вони прослужать вам довше.

03 червня 2021