Як вибрати запонки?

Дуже багато чоловіків, які хочуть виглядати стильно і витончено, вибирають запонки в якості неодмінного аксесуара свого зовнішнього вигляду. Але був час, коли це прикраса чоловічого туалету було незаслужено забуто. На сьогоднішній день багато хто хоче їх носити, але як вибрати запонки - не знають.

Можливо, прочитання цієї статті полегшить це завдання.

Як вибрати запонки?

Головне, щоб вони перебували у повній гармонії з Вашими речами. Звичайно ж, запонки будуть доречні тільки тоді, коли на Вас надітий відмінний дорогий костюм. Підбір запонок зазвичай здійснюється таким методом, щоб вони складали єдиний ансамбль з годинником, браслетом, перснем і навіть краваткою, які будуть надіті на Вас одночасно. Наприклад, до срібного персня і браслету підійдуть срібні запонки, а до золотих - золоті.

Якщо ж Ваш годинник не відносяться до розряду ювелірних виробів, то краще всього вибрати запонки, виготовлені з білого металу, на якому є чорне напилення або ж не дуже помітний перламутровий відтінок. Але можна вибрати і звичайні мінімалістичні запонки, які універсальні і підійдуть для кожного випадку, будь то весілля, побачення або звичайна ділова зустріч. При цьому Ви зможете надіти як звичайний костюм, так і смокінг.

Запонки відмінний подарунок по будь-якому приводу!

Якшо Ви вирішили подарувати цей аксесуар, то перед тим, як вибрати запонки, згадайте смаки цієї людини. Зараз магазини пропонують на вибір запонки самих різних дизайнів: крім класичного варіанту, є запонки у вигляді автомашин, карткової колоди, фішок казино і т.д.

Універсальними запонками на кожен день можуть стати овальні золоті запонки, що вважаються класичними, які будуть доречні з будь-якою сорочкою і костюмом.

Але, якщо Вам дуже дорого купувати запонки від ювелірів, то купіть біжутерію. Головне, щоб вони гармоніювали з усім іншим стилем Вашого гардеробу і підходили Вам за смаком.

3 червня 2021