Як вибрати вейп?

Вейп являє собою електронний девайс, який, на відміну від сигарет, виробляє нешкідливий пар, а також має велику кількість налаштувань. Це наступний щабель еволюції електронних сигарет. Однак, вибрати хороший вейп досить складно, особливо, якщо раніше з даним аксесуаром не стикалися. У нашому матеріалі ми допоможемо тим, хто хоче перейти зі звичайних сигарет на електронні, але не знає, на що звертати увагу при виборі девайса.

Основні характеристики

Багато хто не знає про те, як вибрати вейп новачкові. Є чимало важливих параметрів, які необхідно враховувати. Більш того, важливим моментом є і вартість. Оригінальні продукти від провідних виробників мають досить високу ціну. Однак, такий девайс прослужить не один рік.

Щоб правильно вибрати вейп, необхідно пам'ятати про основні параметри, а саме:

  • особливості атомайзера;
  • потужність бокс-мода;
  • обсяг бака;
  • заряд акумулятора;
  • характеристики випарників.

Атомайзери можуть бути ті, що обслуговуються і не обслуговуються. Фахівці радять купити вейп з необслуговуваним атомайзером. Це найбільш поширений варіант для новачків, який, до того ж, недорогий. Такі моделі відрізняються тим, що в них атомайзер представлений однією цільною деталлю. Щоб його замінити, необхідно просто придбати новий випарник на заміну вже вижившого свій термін.

Моделі з обслуговуваними атомайзерами користуються популярністю серед впевнених користувачів вейпів. У них необхідно самостійно створювати випаровуючий елемент. Для цього встановлюється спіраль, укладається вата.

Бокс-мод - це база вейпа. Якщо ви хочете вибрати хорошу модель, то краще за все придивлятися до варіантів з потужністю від 1000 Вт. Також варто звернути увагу на тип акумулятора. Великою перевагою є використання знімних батарей. Крім цього, при виборі бокс-мода, варто звернути увагу на посадковий майданчик. Він може складати до 25 мм. Відповідно, якщо цей параметр невеликий, то встановити атомайзер більшого розміру не вийде.

При розгляді моделей з урахуванням ємності бака, варто враховувати потреби. Для тих, хто часто літає, рекомендується вибирати аксесуар з максимальною ємністю.

Важливим моментом є і зовнішній вигляд пристрою. Виробники представляють великий асортимент аксесуарів, серед яких кожен бажаючий зможе купити вейп, який підійде йому за стилем. Додатковою перевагою буде наявність софт-тач покриття, яке забезпечить кращий комфорт при використанні. Металевий корпус є кращим з огляду на стійкість до пошкоджень.

Де замовити вейп?

Якщо ви хочете вибрати якісний вейп, то інтернет-магазин Embargo - це саме те, що вам потрібно. Тут представлений значний асортимент товарів за доступними цінами від перевірених виробників. Доставка товарів здійснюється в найкоротші терміни в Київ та інші міста України.

28 травня 2021