Як вибрати тютюн для самокрутки?

Куріння самокруток стало дуже популярним останнім часом. Цей вид куріння економічно вигідніше, але головна перевага в тому, що Ви самостійно можете вибрати для себе той тютюн, який припаде Вам за смаком. У першу чергу необхідно розібратися, який буває тютюн для самокруток, адже асортимент дуже великий і різноманітний.

Весь тютюн можна поділити на два види: ароматизований і натуральний. Серед ароматизованих тютюнів найпопулярнішими є смак вишні, ванілі, кави, шоколаду, а також яблуко, виноград та інші. Ці тютюн порадують насиченим і дуже приємним ароматом, який Ви відчуєте під час паління Вашої самокрутки.

Якщо Ви все таки віддаєте перевагу смак тютюну без домішок, тоді обирайте для себе натуральні сорти. Найголовніше - це визначитися з міцністю, яка ідеально підійде особисто Вам. Тютюн може бути досить міцним, він ідеально підійде для курців зі стажем. Якщо Ви тільки недавно пристрастилися до тютюнопаління, тоді виберете для себе середній або легкий тютюн.

Які найпопулярніші сорти тютюну?

Найпопулярніші сорти тютюну - це Вірджинія, Берлі, Орієнтал і Кентуккі. Вірджинію вирощують в Америці. Темна Вірджинія порадує насиченим і багатим курінням, а світла Вірджинія володіє солодкуватим присмаком, також Ви можете відчути фруктові нотки. Вміст нікотину - середнє. Відмінний варіант для новачків.

Ще один популярний сорт тютюну - це Берлі. Його вирощують в США, Мексиці і навіть в Україні. Цей тютюн найчастіше ароматизують, адже його натуральний смак дуже сухий і підходить не для кожного.

Вірджинію і Берлі найчастіше використовують для сумішей, беруть їх за основу. Якщо Ви вже багато років захоплюєтеся курінням тютюну і шукаєте для себе щось міцніше, тоді зверніть свою увагу на Кентуккі, адже це один з найбільш міцних і насичених тютюну. Вирощують його в Америці, Африці та Індонезії. Ще один популярний сорт тютюну - це Орієнтал. Він трохи солодкуватий, ароматний і дуже приємний, міцність - середня.

Окремо варто звернути увагу на тютюнові суміші!

Найчастіше саме тютюн використовують для наповнення самокрутки. Халфзвар (Halfzwar) підійде людям, які люблять насичене і міцне куріння. Це суміш Вірджинії і Кентуккі, пропорції - 50% на 50%. Якщо Ви - завзятий курець, тоді є тютюн, який передбачений спеціально для Вас!

Звар (Zwar) - самий міцний тютюн, це Кентуккі, який довго висушується на вогні і придбав трохи копчений і гіркуватий присмак.

А ось любителі більш м'якого і не такого гіркого куріння обов'язково оцінять Маілд (Mild). Це суміш Вірджинії і Берлі, а також до них додається трохи Орієнталів. Але якщо Ви тільки знайомитеся з курінням тютюну, тоді Вам краще вибрати м'яке і ненав'язливе куріння, Екстра Маілд (М'яке) Вам його забезпечить!

Як ми бачимо, вибір перед Вами відкривається величезний, але в нашому магазині Ембарго Магазин Ви обов'язково підберете той тютюн, який буде приносити Вам величезне задоволення!

24 травня 2021