Як вибрати ремінь в подарунок?

Перш, ніж купувати, потрібно розібратися у видах ременях, так як не все так просто і легко, як здається.

Які бувають чоловічі ремені?

Будете, зараз приємно здивовані, але ремені поділяються на чотири види і вибір, як не дивно, напряму залежатиме від стилю і способу життя того, кому Ви хочете зробити подарунок. Ремені бувають спортивні, шкіряні, ремені кежуал і ремінь брючний класичний.

Спортивний ремінь.

Почнемо зі спортивного ременя. Цей вид чоловічого аксесуара зустрічається на подив дуже рідко. Найчастіше такі ремені виготовляються з гуми, каучуку, джинсових тканин і всіляких синтетичних матеріалів. Що стосується носіння спортивних ременів, то їх не слід надягати під костюм, або джинси із сорочкою. Якщо Ви вирішили здивувати коханого таким ременем, то радьте йому носити його з джинсами і футболкою або толстовкою. Ось тоді буде ідеальний образ.

Шкіряний ремінь.

Шкіряний ремінь всі знають. Він виготовляється найчастіше з натуральної шкіри, яка злегка оброблена і краї такого ременя не квадратні, а трохи закруглені. Коли Ви купуєте такий ремінь, то обов'язково візьміть його в руки і злегка потягніть. Допустимо розтягнення до 2 сантиметрів. Якщо ремінь сильно розтягується, то значить, він швидко втратить зовнішній вигляд, форму, так як не якісний. А ось, якщо шкіряний ремінь взагалі не тягнеться, то будьте впевнені - він створить чимало клопоту при шкарпетці. Так що, будьте уважні і не кидайтеся відразу на покупку, вивчіть її, спробуйте. До речі, найчастіше у такого виду чоловічого аксесуара мається як лицьової, так і виворітний шар шкіри, які повинні добре прошиті і спресовані. Так що дивіться в обидва, що купуєте. Вибрати й купити чоловічий ремінь в подарунок або просто собі на заміну старому, можна просто зайшовши на наш сайт. Вас чекає і приємно здивує різноманіття як чоловічих, так і жіночих аксесуарів.

Ремінь кежуал спеціально для джинс.

В основному ремінь кежуал призначений для джинс. Такий ремінь виготовляється зі шкіри, каучуку, тканин, синтетичних матеріалів. У таких ременів найчастіше зустрічаються пряжки різних форм і стилів. А деякі фірми навіть під замовлення роблять взагалі унікальну пряжку: з гравіюванням, з тисненням і так далі. Кольорове рішення ременів кежуал буває деколи неймовірне, навіть аж до отруйних забарвлень, таких як жовтих або зелених. Вони також різної ширини - від двох сантиметрів і до шести.

Брючний класичний.

Ремені ж такого плану виготовляють, звичайно ж, з натуральної шкіри, високої якості. Краї таких ременів злегка заокруглені, строчка гладка, рівна. Як правило, пряжка одноколірна. Хоча сьогодні дизайнери і з цим видом чоловічого аксесуара допускають невеликі вольності: можуть поєднувати одночасно два матеріали. Але це неприпустимо в діловому стилі, як не крути!

Як бачите, вибір багатий, потрібно лише, визначиться з видом чоловічого ременя і подарунок готовий. І будьте впевнені, такий аксесуар вже точно в шафі не буде припадати пилом, без потреби. Даруйте один одному подарунки і будьте щасливі!

3 червня 2021