Як упаковка впливає на ціну?

Дуже часто ми купуємо вироби в яскравій упаковці. Саме зовнішній вигляд виробів найбільше приваблює покупців. Але мало хто замислювався, для чого насправді виробники роблять барвисті дорогі упаковки. Ми спробуємо розкрити секрети. Багато хто скаже, що упаковка впливає на ціну. Адже якість тютюнових виробів дуже залежить від надійності пакувального матеріалу. Але чи так це насправді?

Що впливає на ціну?

Під час виробництва тютюнової продукції виробник вираховує певний коефіцієнт, який і буде впливати на остаточну вартість сигар. Підраховуються витратні матеріали, сировина, витрати на виробництво або ручну працю, а також на пакувальний матеріал. Кожен виробник для себе вирішує, яка буде остаточна вартість його виробів. Але основною частиною витрат повинен бути, звичайно ж, тютюн.

Так і виходить, що ціна виробу в кілька разів збільшується і покупцеві доводиться вибирати більш ретельно і продумано. Безумовно, всі сигари, дорогі або не дуже потребують якісну упаковку. Але дуже часто можна зустріти таких людей, які мріють купити щось особливе, наприклад, сигари в упаковці з рідкісної породи дерева або слонової кістки. Саме в такому випадку упаковка перевищуватиме вартість самих тютюнових виробів. У такі ексклюзивні упаковки упорядковано добірні сигари вищої якості.

Красива упаковка має певне призначення

Справа в тому, що покупець не сумніватиметься у виборі, коли побачить чудову упаковку сигар будь-якої марки. Вона вселятиме довіру, і вказуватиме на надійність тютюнового виробу. Тому серед виробників не прийнято економити на таких важливих деталях. Саме такі сигари зможуть прикрасити колекцію або підняти настрій після важкого робочого дня.

Крім вартості сигар в хорошій упаковці важливо ще й естетична сторона. Вибір улюблених сигар перетворюється на справжнє захоплення, і покупка обов'язково приносить задоволення. Куріння сигар з дорогої упаковки стає справжнім мистецтвом, яким ніхто не буде нехтувати. А ось чи купувати сигари в дорогій та якісній упаковці, вирішувати кожному індивідуально. Дуже часто в простих непомітних коробочках можна знайти справді чудові тютюнові вироби.

26 травня 2021