Як змішувати тютюн для кальяну і скільки класти

Не знаєте скільки тютюну класти в кальян? Поради та методи змішування від Еmbargo.

Сьогодні виробники тютюну для кальяну не перестають балувати цінителів різноманітних смаків міцною, жаростійкою та димною продукцією. Якщо моносмаки вже не вражають, а готові тютюнові суміші не викликають особливої насолоди, можна створити свою власну забивку і «зміксувати» неординарні види тютюну.

Як змішувати тютюн для кальяну?

Досвідчені кальянщики напевно знають про всі секрети цього процесу, тоді як початківці майстра підбирають кількість сумішей на власний смак. Нерідко такі експерименти закінчуються тим, що процес куріння стає не особливо приємним, адже надмірна кількість диму, доповнена гіркуватим присмаком, навряд чи комусь подарує масу задоволення.

Базові способи змішування:

  • Легкий мікс. Такий варіант актуальний для тютюну, який має приблизно однакову вимочку, нарізку і рівень жаростійкості. Потрібно відібрати тютюн, розпушити його, гарненько перемішати і забити в чашу таким чином, щоб вийшла пухка консистенція;
  • Однорідний мікс. Тут необхідно змішувати, різати і віджимати тютюн. У результаті повинна вийти однотипна суміш, яка збереже смак під час всього процесу куріння. Головне - перед наповненням чаші дуже дрібно нарізати листки і максимально вичавити їх;
  • Пошарове змішування. Спочатку потрібно викласти тютюн, смак якого повинен розкритися з часом, а зверху можна помістити той, що відчується відразу. Та ж схема працює з шанувальниками міцного тютюну, спочатку слід покласти легкий, а після доповнити жаростійким;
  • Укладання листя секторами. Спеціальні чаші фанел і вортекс мають відсіки, які наповнюються поступово тютюном, що вигорає. Виглядає така картина прекрасно, а завдяки всім проробленим маніпуляціям, людина отримає легке тютюнове сп'яніння і можливість насолодитися усією гамою смаків.

Якщо міркувати над тим, скільки тютюну в кальян потрібно покласти для максимального задоволення, то фахівці рекомендують поміщати в чашу 60% рослин з базовим ароматом і 40% з додатковим.

Де купити тютюн для кальяну?

Наш магазин «Embargo» в Києві пропонує чималий вибір тільки якісного тютюну. Асортимент поповнюється із завидною періодичністю, тому навіть найвитонченіші любителі димного відпочинку зможуть знайти для себе щось нове і незвичайне.

14 квітня 2021