З чого складається тютюн для кальяну?

Відомо, що тютюн для кальяну буває декількох видів: "Журак" (Jurak), "Томбак" (tumbak), "Муассім" (muessel). "Журак" - це такий тютюн, який має у своєму складі ароматичні масла і фруктову частину (дрібні шматочки фруктів). "Муассім" ж, завезений з Єгипту, відрізняється тим, що в його складі можна виявити нотки меду, патоки, всілякі ароматичні добавки, а також фрукти та підсилювачі смакових якостей. Що ж до третього різновиду, то "Томбак" представляє собою класичне поєднання міцного тютюну і споконвічно турецьку подачу. Тютюн зберігають у сухому стані, але в процесі куріння змочують водою і заправляють кальянну чашу.

Який склад готового тютюну?

Кальянний тютюн складається в першу чергу з листя тютюну та спеціального сиропу. Такий наповнювач найчастіше складається з меду (патоки) або спеціального масла. Після додавання цього інгредієнта добавляється гліцерин, завдяки якому виходить густий насичений дим. Ну і нарешті, додають всілякі консерванти та ароматизатори для довгого зберігання та екзотичних смаків. Якість кальянного тютюну безпосередньо залежить від якості ароматизатора

Як приготувати тютюн вдома?

kalyan-2Для того, щоб приготувати тютюн для кальяну своїми руками, необхідно дотримуватися чіткі межі співвідношень. Так, наприклад, якщо Ви виявляєте бажання зробити "Муассім" в домашніх умовах, то слід дотриматися пропорції: спецій-20%, патоки-не більше 30%, а от шматочків фруктів повинно бути приблизно 50%.

З огляду на те, що патоки може і не виявитися під рукою, її можна сміливо замінити медом. Наступним інгредієнтом стане ні що інше, як апельсиновий сік (сік цитрусових). Для цього буде потрібно віджати сік з цедри і змішати його з цукром. Крім того, необхідно натерти на дрібній тертці шкірку і змішати її з уже отриманими сиропом із соку і цукру. За наявності шматочків шкірки, тютюн буде більш ароматним і, тому, курити його буде набагато приємніше. Тепер залишилося лише витримати сироп протягом доби.


Тютюнову частину слід підготувати!

Для цього необхідно взяти 15 грам тютюну і вимочити його в меді (рідкому). Також можна додати ефірну олію улюбленого фрукта. І, нарешті, з'єднуємо отриманий тютюн з раннє замоченими корочками апельсина. Все, тютюн для кальяну готовий. Залишилося лише почекати одну добу.

Крім усього іншого, слід усвідомити, що тютюн найкраще брати не ароматізованний, так як це може перебивати смак і Ви отримаєте менше задоволень від процесу куріння. Такий тютюн можна змішувати і з лимоном, персиком, яблуком та іншими фруктами. Все залежить тільки від Вашої фантазії.

20 квітня 2021