Як зробити хорошу самокрутку?

Ті, хто хоче поступово відмовитися від шкідливих звичок, починають звикати до електронних сигарет, хто хоче блищати своїм статусом - купує сигари, досвідчені курці віддають перевагу люльці, а ті, хто любить майструвати що-небудь, то роблять вручну, часто зупиняються на самокрутки.

Що необхідно придбати для того, щоб зробити хорошу самокрутку і як її правильно скручувати?

Самокрутки - дуже хороший спосіб для багатьох курців спробувати щось нове. Тому, щоб зробити її потрібно для початку відвідати магазин тютюнових виробів або знайти відповідний інтернет-магазин, ціни і обслуговування в якому Вас влаштовують на всі 100 відсотків. Магазин зобов'язаний мати всі необхідні ліцензії на продаж таких продуктів, в ньому повинні працювати совісні консультанти, які з радістю допоможуть Вам вибрати відповідну продукцію.

Який тютюн застосовують для самокрутки?

Для самокрутки підходять всі сорти тютюну, які використовують для приготування звичайних сигарет. У більшості, це спеціальні суміші різних видів тютюну з додаванням ароматизатора, фруктів та іншого. Сортів тютюну, які входять у ці суміші, небагато. Популярними його видами сьогодні є Вірджинія і Берлі, які входять практично в переважну більшість можливих сумішей тютюну. Вірджинія - м'який і солодкий тютюн, Берлі - сухий і жорсткий. Латакія, Перік - менш популярні сорти, які, однак, теж часто можна зустріти, їх використовують, в основному, щоб додати суміші запашного аромату та гармонійного смаку, тому їх наявність легко відрізнити за запахом.

Які елементи важливі для виготовлення самокрутки?bumaga -dlja-samokrutok-1

Далі Вам належить вибір ще одного важливого елементу, без якого не обійтися, це - папір для самокруток. Нехай Вас не дивує необхідність здобувати спеціальну сигаретну папір для подібного роду виробів, на ділі вона себе виправдає, а її відсутність із заміною на невідповідну, просту або газетну, на жаль - засмутить Вас результатами.

Фільтри теж варто купувати разом з іншими речами, їх продають в упаковках по 50, 70, 100 штук. Деякі курці вважають, що самокрутки краще курити без фільтра, але вибір залишається тільки за Вами.

Для того щоб скрутити з усього цього самокрутку, можна використовувати спеціальний апарат для згортання, а можна обійтися і без нього, як Вам завгодно. Якщо Ви відчуваєте себе впевнено, тоді можете з легкістю і самі зробити самокрутку власноруч.

Робіть самокрутки самі або з друзями, і Ви дуже скоро зрозумієте, що це дуже веселе заняття, яке може перетворитися на добру традицію проведення зустрічей з ними. Бажаємо Вам завжди залишатися в такому прекрасному настрої, як у цей час.

25 травня 2021