Як продовжити життя газової запальничці і який же газ краще?

Природно, для безвідмовної та якісної роботи запальнички, не залежно від того газова вона чи бензинова, в першу чергу, має значення, звичайно ж, паливо, яким Ви «підгодовуєте» свого вірного «друга». Адже після першої невдалої «годівлі» будь-яка запальничка, особливо газова, може дати осічку або взагалі перестати працювати.

Одна невміла заправка погано очищеним, неякісним, брудним і вологим газом може назавжди згубити запальничку. А щоб цього не трапилося, потрібно всього лише ретельно ставитися до вибору палива, в даному випадку газу, тобто, перш за все, завжди намагатися вибирати тільки якісне паливо, перевірених часом виробників. Адже якісний газ для заправлення запальничок - запорука її безвідмовної та вірної служби.

Неякісний газ швидко витрачається!

Будь-яка економія на газовому балончику може обернутися поганим настроєм і роздратуванням через те, що в будь-який момент, запальничка навідріз відмовиться працювати, і Ви залишитеся без «вогника». Це, якщо в кращому випадку. А все тому, що від заправки брудним, вологим, погано очищеним газом, всередині запальнички починає утворюватися наліт, який згодом і стає тим каменем спотикання, який і заважає роботі запальнички. А ось, якщо Ви не скупитесь і вибираєте якісний газ для заправлення запальничок, купити недорого який можна прямо на нашому сайті, то такого палива Вам вистачає на довгий час.

Намагайтеся по можливості не чіпати зайвий раз саме регулювання полум'я запальнички!

Не допускайте, щоб газ в ній зовсім закінчився, краще всього «скрутити» регулювання. Ніколи не задавалися питанням, чому порожня запальничка та регулювання разом? А все тому, що більшість курців звертаються із запальничкою, немов з одноразовою. Тобто, газ починає закінчуватися, спека недостатньо і що тоді вони починають робити? Правильно, починають додавати паливо до тих пір, поки газ остаточно не скінчиться. Але перед Вами ж не одноразова модель! Таким неписьменним зверненням Ви псуєте регулювання, і в запальничку потрапляє повітря. Утворюється повітряна пробка, яка і заважає роботі запальничці і скільки б Ви її не заправляли, вона не буде горіти.

Зажигалка може не горіти і тому, що була викручена до відмови регулювання подачі палива!

В результаті, тиск може бути таким, що полум'я просто буде здуватися, а сама запальничка «пихает». Вихід один: повернути регулятор у середнє положення регулювання.

Пам'ятайте про це, і тоді Вам ніколи не доведеться нарікати на Вашу вірну газову запальничку!

14 травня 2021