Як приготувати рідину для електронних сигарет в домашніх умовах

Готуючи рідини для електронок самостійно можна зробити необхідну міцність і змішати улюблені аромати. Також, якщо робити рідини постійно, то можна заощадити.

Головні компоненти для приготування рідин

Також знадобляться вода, калькулятор, мірний посуд та ємкості для зберігання. Все необхідне можна купити в спеціалізованих магазинах. Інгредієнти доступні у великому асортименті.

Купуйте тільки якісні компоненти з високим ступенем очищення!

Дуже важливо обирати хороший пропіленгліколь. Він відповідає за змішування всіх компонентів та їх розчинність. У самій рідини його має бути не менше 10%. Також він впливає на «удар по горлу». Таким чином, при додаванні різної кількості пропіленгліколю можна регулювати цей показник.

Гліцерин допомагає створити необхідну кількість пари. Його максимальна кількість в рідини не долини перевищував 80%. Такий компонент відмінно підходить для любителів густого пара. Але для того щоб рідина на основі гліцерину НЕ підгорає, необхідно обов'язково збільшувати кількість води в складі. Якщо в рідині буде 80% гліцерину, то пропіленгліколю і води потрібно додавати по 10%. А наполягають такий вміст близько 20 годин.

Ми радимо Вам такі пропорції:

  • Пропіленгліколь - 65%
  • Гліцерин - 30%
  • Вода - 0%
  • Ароматизатори - 5%

Дозування нікотину необхідно контролювати

Адже він шкідливий для здоров'я людини. А неякісний продукт може сильно зашкодити, аж до передозування. Кількість всіх інгредієнтів можна міняти. Все залежить від уподобань. Також можна використовувати різні ароматизатори. Вони допомагають отримати ароматну рідину. Експериментуйте та отримаєте свій неповторний смак.

28 травня 2021