Як правильно заправляти кальян

Для того, щоб правильно заправити кальян нам знадобиться, сам кальян, який складається з шахти, колби для води, чаші для тютюну, ущільнювачів, трубки і тарілочки. Крім того, нам знадобляться щипчики для вугілля, саме вугілля, тютюн для кальяну, вода та фольга.

Як правильно заправляти кальян?

Починаємо з наповнення колби водою або рідинами, яким Ви надаєте перевагу (вино, молоко або навіть мохіто). Наповнювач наливаємо так, щоб труба шахти занурювалася в нього приблизно на 1 см. Далі в колбу вставляємо шахту, клапан, якої повинен бути трохи відкритий для проходження повітря. Після цього, зверху на колбі, встановлюємо тарілочку для того, щоб попіл від сгораемого вугілля не падав на стіл або на кращих людей.

Після того, як складете кальян, можна перейти до наповнення чаші тютюном. Для цього беремо чашу і тютюн для кальяну. Тютюн зазвичай стиснутий, і перед тим, як наповнити ним чашу кальяну, необхідно його розпушити, відокремивши шматочки, один від одного.

Якщо тютюн просякнутий сиропом, то радимо його злегка віджати. Після цього тютюн стане м'яким і ніжним. Таку процедуру необхідно проробити для того, щоб тютюн не пригорав до чаші і довше курився. Кількість тютюну не повинна перевищувати рівень чаші.

Слідкуйте за тим, щоб тютюн не забивався. Потрібно щоб він лежав на одному рівні. Потім, уклавши тютюн в чашу, беремо звичайну фольгу для випічки і складаємо її в чотири шари, так, щоб блискуча сторона була всередині. Матовою стороною накриваємо чашу зверху.

«Чому саме матовою стороною?» - запитаєте Ви. Це робиться для того, щоб не відбивалося тепло від вугілля, як це трапляється, якщо накрити чашу блискучою стороною фольги. Отже, потрібно щільно накрити чашу фольгою створивши герметизацію. Після цього беремо голку і густо проробляємо нею отвори в натягнутій фользі.

Як охолодити вугілля?

Для того, щоб охолодити вугілля і зробити так, щоб тютюн не горів, а сохнув, потрібно з фольги зробити, так звану, «повітряну подушку». Тобто, Ви робите невеликий бортик з фольги і встановлюєте зверху чаші. Далі, берете фольгу і накриваєте зверху цього бортика, щільно притискаючи до попереднього шару фольги.

В кінці, за допомогою голки, необхідно густо покрити цей шар фольги маленькими отворами. Тепер зверху чаші можна укладати розпечене вугілля. Останнім Вашим кроком є кріплення до кальяну шлангу, використовуючи ущільнювач. Всі частини кальяну повинні бути щільно скріплені між собою. Як правильно заправляти кальян повинен знати кожен курець.

Магазин Embargo Shop запропонував Вашій увазі невелике посібник, який допоможе швидко і якісно заправити Ваш кальян.

20 квітня 2021