Як правильно заправити запальничку?

У сучасному світі запальничка стала невід'ємним елементом кожного курця. Цікаво, але не кожен замислювався з чого складається ця важлива річ.

Запальнички можна розділити по виду палива на електричні, газові і бензинові. Найбільш проста за своєю будовою бензинова запальничка. Вона з'явилася ще на початку ХХ століття і спочатку була трохи ненадійною. Але зараз її механізм повністю вдосконалили. Вогонь утворюється в результаті тертя колеса об кремінь. У бензинових запальничках горять пари бензину.

А ось газові запальнички влаштовані складніше. Складаються з ємності для газу, носика і п’єзоелемента, який створює полум'я. Порядок роботи газової запальнички починається зі взаємодії п’єзоелемента та розсікача. Внаслідок цього з'являється іскра. Перевага такої запальнички в тому, що вона досить швидко запалює вогонь без особливих зусиль.

Електричні запальнички працюють від розетки. Вони не дуже практичні та надійні. Займання надходить від іскри, яка виникає при швидкому замиканні і розмиканні електричного контакту.

Вибір цього аксесуара є досить важливим, тому спочатку потрібно визначитися з типом майбутньої запальнички, щоб ви змогли довго і якісно нею користуватися.Термін якісної моделі абсолютно необмежений. Але лише за однієї умови: при дбайливому догляді, який полягає, в першу чергу, в якісному газі та грамотній заправці.

Чим заправляти запальничку?

Напевно, у кожного курця існує проблема частої зміни запальничок. Особливо сумно, коли у улюбленої запальнички закінчується паливо. Запальнички бувають різні за формою, розміром і способом їх заправки. Існує два типи запальничок - на газі і на бензині. Залежно від типу вашої запальнички можна підібрати вид заправки в домашніх умовах.

Щоб запальничка працювала і не ламалася, намагайтеся заправляти її якісним паливом! Економлячи на заправному паливі, Ви шкодите не тільки виробу, а й собі. Подумайте самі, скільки буде витрачено нервів та сил, коли в найменш підходящий момент Ваша модель відмовиться працювати?

Ви будете без вогню, а запальничка в смітнику. Адже від заправки неякісним, погано очищеним паливом, всередині виробу утворюється наліт, який і заважає роботі запальнички.

Уникнути всього цього можна лише використовуючи хороший, високої якості газ і бензин, тим більше, що такого палива Вам вистачить надовго, тому що використається воно повільно. Високої якості газ для заправки запальничок легко і недорого можна придбати в нашому інтернет магазині.

Запальничка - це головний аксесуар кожного курця

Багато в чому залежить якість роботи і довговічність запальнички і від того, як Ви будете її заправляти. Отже, грамотно заправляти газову модель необхідно таким чином: взяти в одну руку запальничку, а газовий балончик в іншу. Потім, вставте сопло наповнювача виробу в клапан і сильно притисніть. Намагайтеся тримати руки в такому положенні 2-3 секунди, при цьому предмети повинні бути у вертикальному положенні. Якщо почули, що газ виходить, значить, сопло в невірному положенні і запальничка не заправлена. Так само відбувається і тоді, коли бачок вже повний. Краще, для впевненості, повторити процедуру.

Перед заправкою бензинової запальнички потрібно використати все паливо. Обережно відкрийте її, вийміть з корпусу самого пристрою і підійміть прокладку в нижній частині вставки. Бажано виконувати цю процедуру в рукавичках, щоб бензин не потрапив на руки. Потім добре просочіть бензином гнут і закрийте запальничку. Пристрій готовий до використання.

Ви переконалися, що заправити запальничку досить просто. Треба лише мати спеціальне паливо, яке можна придбати в магазинах, а також заправляти запальничку речовинами, які швидко горять. Тепер ви з легкістю можете користуватися своєю улюбленою запальничкою стільки, скільки забажаєте.

Як висновок, хочеться додати лише одне: подарунки, які були презентовані від чистого серця, ніколи не ламаються і завжди служать довго. І все ж, не варто забувати про елементарні правила грамотного використання. Все залежить в першу чергу від дбайливого поводження. Сподіваємося, що ці поради збільшать термін служби Вашим стильним та прекрасним запальничкам, що відображають Вас самих.

14 травня 2021