Як правильно заправити електронну сигарету?

Згодом численних експериментів і обміну досвідом з прихильниками електронного куріння з'явилися найрізноманітніші способи заправки картриджів електронних сигарет.

Перший спосіб

Якщо флакон з рідиною для заправки електронних сигарет оснащений дозатором, то їм потрібно скористатися. Тримайте сигарету вертикально в одній руці таким чином, щоб всмоктуючий елемент був вгорі. Потім візьміть пляшечку з рідиною і капніть пару крапель на вбираючу поверхню, і почекайте поки все вбереться (можливо, деяка частина все ж залишиться зверху). Використовуючи який-небудь гострий предмет, розворушив всмоктуючий матеріал для кращого усмоктування рідини. Процес необхідно повторювати до тих пір, поки резервуар не опиниться повністю заповненим. Найчастіше в картриджі поміщається від 20 до 25 крапель, залежно від моделі сигарети.

Другий спосіб

Заправка проводиться аналогічно першій рекомендації, але якщо у флаконі немає дозатора, то для зручності можна використовувати піпетку. Капайте рідину на всмоктуючий матеріал до тих пір, поки резервуар картриджа повністю не заповниться. Не забудьте додати ще одну краплю зверху для зволоження атомайзера.

Третій спосіб

Не дивлячись на те, що цей спосіб є найефективніший, він вимагає використання додаткових пристосувань, а саме медичного шприца. Голка відповідного для процедури розміру є у шприців на 5 і 10 мм, тому саме вони підійдуть найкраще. Отже, шприц необхідно заповнити рідиною, картридж розмістити вертикально, вставити голку під всмоктуючий матеріал і повільно видавити вміст в резервуар. Шприц можна не викидати, він згодиться для багаторазового використання. Правда, якщо Ви збираєтеся заповнити картридж рідиною з новим ароматом, то його потрібно гарненько прополоскати, щоб видалити колишні залишки.

Заправивши свою електронну сигарету кілька разів, Ви підберете для себе найбільш оптимальну технологію, з якою наповнення картриджа стане звичною і зовсім не складною процедурою.

01 червня 2021