Як правильно вибрати тютюн для кальяну

Навіть дивовижний новий кальян і ретельний процес приготування не зможуть поліпшити смак поганого або неправильно підібраного тютюну, тому до самого процесу слід підходити з особливою серйозністю. Експериментуйте з тютюновими смаками і насолоджуйтеся кальянним відпочинком.

Який він - найкращий тютюн для кальяну?

томбакДля початку, потрібно відзначити, що кальянний тютюн відрізняється від сигаретного вмістом більшого обсягу вологи, що дозволяє листю мліти і створювати густу стіну диму. Одним з найбільш гідних сортів є томбак, який має високу концентрацію нікотину і не володіє ніякими додатковими ароматичними або смаковими добавками. Такий варіант сприймається багатьма як найкращий тютюн для кальяну, який виступає в ролі бази. Досить часто він стає інгредієнтом для гарної суміші. Головне - не забувати, що перед розміщеням в чашу, томбак потрібно промити і вичавити.

ЖуракиЖурак - комбінація згаданого вище тютюну, фруктового асорті і ароматних листків. Природно, що кожен має право вибрати той склад тютюну для кальяну, який буде йому до смаку, але багато хто бажає дещо пом'якшити концентрований смак томбак фруктовими нотками, перетворюючи його в Журак. Муассіл вважається найбільш неординарною сумішшю, адже в ній не міститься компонентів смолу, а тільки натуральні елементи (мед, фрукти, патока і т. п.).

Важливо не забувати, що після обробки і перед приміщенням в спеціальну чашу, тютюн повинен нагадувати густе варення і приємно пахнути. Тільки тоді він буде довго балувати дурманним димом.

Який тютюн для кальяну краще вибрати? Той, який має приємний аромат

Перед тим як робити остаточний вибір в перевагах, початківці кальянщики можуть ознайомитися з різноманітними варіантами тютюну і їх виробниками. Головне - не забувати, що воістину якісний продукт має дуже яскравий аромат, який поширюється по всій кімнаті дуже швидко. Якщо людина не знає, як вибрати тютюн для кальяну, йому необхідно зважитися на експерименти і слідувати власними відчуттями.

Подібний підхід легко здійснимо навіть під час підбору тютюну через наш інтернет-магазин в Києві. Щоб вдало купити тютюн для кальяну в Україні, необхідно ознайомитися з асортиментом на порталі, уважно прочитати склади і опису. Полюбляєте смак винограду або вишні, а може, щось більш екзотичне? Грунтуйтесь на цих перевагах, адже вибір недорогого і якісного тютюну дійсно величезний.

14 квітня 2021